Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Estonian Air“ informuoja keleivius: nuo gruodžio 6 dienos į Berlyną neskraidys, o keleivius perleidžia kompanijai „Air Lituanica“

„Estonian Air“ lėktuvas
„Scanpix“ nuotr. / „Estonian Air“ lėktuvas
Šaltinis: 15min
0
A A

„Estonian Air“ praneša, kad stabdo skrydžius Vilnius-Berlynas nuo šių metų gruodžio 6 dienos, o keleivius, kurie šiam reisui nusipirko bilietus iš „Estonian Air“, perleidžia kompanijos „Air Lituanica“ atitinkamiems skrydžiams Vilnius-Berlynas.

Atsižvelgiant į tai, kad „Estonian Air“ nutraukia sutartinius įsipareigojimus su skrydžių bendrove „Air Lituanica“, „Estonian Air“ nusprendė nebeaptarnauti Vilnius-Berlynas maršruto nuo gruodžio 6 dienos (anksčiau skelbta data buvo gruodžio 16-oji).

„Estonian Air“ ir „Air Lituania“ susitarė dėl to, kad „Estonian Air“ bilietus į „Air Lituanica“ skrydžius Vilnius-Berlynas turintys keleiviai bus perduoti „Air Lituanica“. Tai reiškia, kad visi turintys „Estonian Air“ bilietus skrydžiams šia kryptimi nuo gruodžio 6 iki 15 dienos bus perduoti „Air Lituanica“ į pastarosios bendrovės šia kryptimi vykdomus skrydžius pagal šiuo metu galiojantį skrydžių tvarkaraštį.

Už bilietus į „Estonian Air“ skrydžius Vilnius-Berlynas, turėjusius įvykti po gruodžio 15 dienos, pinigai bus grąžinami. Keleiviai, turintys klausimų dėl to, kaip susigrąžinti pinigus už bilietus, turėtų susisiekti su kelionių agentu, iš kurio įsigijo kelionės bilietą.

Tie, kurie pirko bilietus „Estonian Air“ interneto svetainėje arba klientų aptarnavimo centre, turėtų susisiekti su „Estonian Air“ klientų aptarnavimo centru arba bilietų kasomis Vilniaus oro uoste. Pinigų grąžinimo procedūra turi įvykti bilieto galiojimo metu, t. y. per vienerius metus po biliete nurodytos išvykimo datos. Pinigų grąžinimo formą taip pat galima užpildyti „Estonian Air“ interneto svetainėje.

Maršrutą Vilnius-Amsterdamas „Estonian Air“ aptarnaus iki 2014 metų sausio 6 dienos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką