Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Europinę geležinkelio vėžę tarp Kazlų Rūdos ir Kauno klos trys viešųjų konkursų nugalėtojai

Traukinio bėgiai
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Traukinio bėgiai
Šaltinis: 15min
0
A A

„Lietuvos geležinkeliai“ pasirašė tris sutartis su viešųjų konkursų nugalėtojais, kurie nuties ES standartus atitinkančią 1435 mm pločio europinę vėžę ir rekonstruos esamą 1520 mm pločio geležinkelio liniją.

Sutartis dėl 1-osios pirkimo objekto dalies, ruožas Kazlų Rūda-Mauručiai, pasirašyta su bendrai jungtinei veiklai susijungusiomis „Eurovia“ CS ir AB „Eurovia Lietuva“, pasiūlymo kaina – 163,3 mln. litų be PVM. Darbų metu rangovas rekonstruos 17 iešmų, 7 pralaidas ir 1 tiltą, rekonstruos 8,4 km esamo 1520 mm pločio geležinkelio ir nuties naują, 18,5 kilometrų ilgio, 1435 mm pločio europinę vėžę. Darbų atlikimo terminas – 17 mėn.

Sutartis dėl 2-osios pirkimo objekto dalies, ruožas Mauručiai-Jiesia, pasirašyta su AB „Panevėžio keliai“, pasiūlymo kaina – 109 mln. litų be PVM. Darbų metu rangovas rekonstruos 4 iešmus, 8 pralaidas ir 4 tiltus, rekonstruos 7,6 km esamo 1520 mm pločio geležinkelio ir nuties naują, 10,6 kilometrų ilgio, 1435 mm pločio europinę vėžę. Darbų atlikimo terminas – 19 mėn.

Sutartis dėl 3-osios pirkimo objekto dalies, ruožas Jiesia-Kaunas, pasirašyta su bendrai jungtinei veiklai susijungusiomis UAB „Hidrostatyba“ ir UAB „Šilutės automobilių keliai“, pasiūlymo kaina – 172,2 mln. litų be PVM. Darbų metu rangovas rekonstruos 18 iešmų, 12 pralaidų ir 3 tiltus, įrengs vieną požeminę pėsčiųjų perėją, rekonstruos 14,2 km esamo 1520 mm pločio geležinkelio ir nuties naują, 8,6 kilometrų ilgio, 1435 mm pločio europinę vėžę. Darbų atlikimo terminas – 20,5 mėn.

Taip pat pasirašyta sutartis su bendrai jungtinei veiklai susijungusios „Eisenbahn-und Bauplanungs-Gesellschaft mbH Erfurt“ ir UAB „Telekonta“ dėl ruožo Kazlų Rūda-Kaunas techninės priežiūros. Sutarties vertė - 1,7 mln be PVM.

„Rail Baltica” – vienas iš prioritetinių Europos geležinkelių projektų, sujungsiantis Helsinkį, Taliną, Rygą, Kauną ir Varšuvą. AB „Lietuvos geležinkeliai“ yra „Rail Baltica“ projekto vykdytojas Lietuvos teritorijoje.

informacija
LIETUVOS GELEŽINKELIAI, AB
Vadovas: Mantas Bartuška Darbuotojų sk.: 8603 2015m . Pajamos: > 100 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką