Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Frankfurto Hano oro uostas parduotas kinų koncernui

Vokietijos federacinės žemės Reino krašto-Pfalco valdžia už 15,1 mln. eurų pardavė 82,5 proc. nuostolingai dirbančio Frankfurto Hano oro uosto akcijų Kinijos koncerno HNA antinei bendrovei „Airport Group“, praneša „Deutsche Welle“.
Hano oro uostas
Hano oro uostas

Po šio sandorio federacinės žemės valdžia suteiks koncernui 22,6 mln. eurų vertės subsidijų. Antradienį, rugpjūčio 9 d., buvo imtasi visų priemonių, būtinų susitarimui įsigalioti, Maince pranešė federacinės žemės Vidaus reikalų ministerija.

Kinai ketina paversti oro uostą pelningu ir numato restruktūrizuoti jo veiklą. Kol kas neaišku, ar bus atleista darbuotojų, skelbia dpa.

Viena iš sandorio sąlygų buvo Europos Komisijos pritarimas, ir Briuselis rugpjūčio pradžioje leido Reino krašto-Pfalco valdžiai Kinijos koncernui suteikti ne didesnės nei 25,3 mln. eurų vertės subsidijų iki 2024 metų. Vokietijos žemės valdžia nusprendė suteikti subsidijų už 22,6 mln. eurų, kad oro uoste būtų išsaugotos darbo vietos.

Likusi 17,5 proc. oro uosto dalis priklauso kaimynei Heseno žemei. Šio akcijų paketo žemė vis dar negali parduoti, vyko derybos jau su dviem investuotojais.

Frankfurto Hano oro uostas yra įsikūręs maždaug pusiaukelėje tarp Frankfurto prie Maino ir Liuksemburgo. Nuo abiejų miestų jis nutolęs maždaug 120 kilometrų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką