Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geležinkelio ruože Šiauliai–Klaipėda penkioms dienoms bus stabdomas eismas

Vilkaviškio (Didžiųjų Šelvių) geležinkelio stotis, traukinys Kaunas-Kybartai
VšĮ Gatvės gyvos nuotr. / Asociatyvinė nuotr. Traukinys
Šaltinis: 15min
0
A A

Akcinė bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ geležinkelio ruože Šiauliai–Klaipėda atlieka būtinus infrastruktūros statybos ir remonto darbus, todėl penkioms dienoms eismas šioje atkarpoje bus sustabdytas.

Kaip praneša įmonė, remontu siekiama didinti keleivinių traukinių greitį, kelionių saugumą, keleivių patogumą.

Tiesiant antrąjį Telšių–Lieplaukė ruožo kelią ir statant automobilių viaduką per geležinkelį spalio 24–29 neišvengiamai stabdomas visų traukinių eismas tarp Šiaulių ir Klaipėdos.

Keleiviniai traukiniai iš Vilniaus važiuos tik iki Šiaulių ir atgal.

Eismo pertraukos metu maršrutu Šiauliai–Klaipėda ir Klaipėda–Šiauliai traukiniai nevažiuos. AB „Lietuvos geležinkeliai“ keleiviams, pirmiau nurodytomis dienomis įsigijusiems traukinio bilietus, pasiūlys važiuoti autobusais, kurie išvyks iš Šiaulių ir Klaipėdos geležinkelio stočių. Atkreipiame dėmesį, kad dviračiai autobusais vežami nebus.

Prekiniai sąstatai spalio 24–29 d. nukreipiami keliu Šiauliai–Pagėgiai–Klaipėda.

Traukiniai važiuos greičiau

Įgyvendinat ruožo Telšiai–Lieplaukė modernizavimo projektą (darbai pradėti 2014 m. ir bus baigti 2018 m.), numatyta pastatyti antrąjį geležinkelio kelią bei modernizuoti esamą geležinkelio kelią ruože Telšiai–Lieplaukė (17,22 km). Taip pat. rekonstruoti pėsčiųjų viaduką per geležinkelį, pastatyti automobilių viaduką per geležinkelį, įrengti žiedinę automobilių sankryžą, apsaugines tvoras, kad gyvūnai neišbėgtų į kelią (apie 22 km), garsą slopinančias sienutes (0,7 km), pertvarkyti inžinerinius tinklus ir traukinių eismo valdymo sistemas.

Įgyvendinus minėtą projektą, sutrumpės ir krovinių vežimo laikas geležinkelio ruožu Telšiai–Lieplaukė, bus patobulinti TEN-T geležinkelių sistemos struktūriniai posistemiai, o nutiesus antrąjį geležinkelio kelią padidės IX B koridoriaus pralaidumas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką