Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 5d. 10:55

Į Lietuvos oro uostų valdybą – tiesiai iš Saudo Arabijos

Vilniaus oro uostas
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Vilniaus oro uostas

​​​​​​​Lietuvos oro uostai į valdybą paskyrė du naujus nepriklausomus narius. Vienu iš jų tapo Saudo Arabijos aviacijos bendrovės „Asyad Airports“ generalinis direktorius Waleedas Youssefas. O kitas – ketvirtus metus telekomunikacijų bendrovės „Telia Lietuva“ žmogiškųjų išteklių padaliniui vadovaujantis Ramūnas Bagdonas.

W.Youssefas yra apsigynęs ekonomikos ir finansų mokslų daktaro laipsnį Berklio universitete (JAV), jis beveik šešerius metus vadovavo didžiausiam Turkijos oro uostų operatoriui „TAV Airports Holding“, taip pat trejus metus buvo Saudo Arabijos statybų kompanijos „Saudi Oger“ viceprezidentas.

O R.Bagdonas yra „Telia Company“ Lietuvos, Estijos ir Danijos šalių grupės vadovų komandos narys, atsakingas už žmogiškuosius išteklius. Jis keturiolika metų dirbo koncerno „Phillip Morris“ įmonėse Lietuvoje, Lenkijoje ir Šveicarijoje.

Nuo 2017 m. balandžio Lietuvos oro uostų valdybai vadovauja Tomas Krakauskas. Jis patikina, kad naujų nepriklausomų narių prisijungimas leis užtikrinti efektyvesnę įmonės veiklą.

„Lietuvos oro uostai jau ne kartą pateisino savo, kaip inovatyvios, atviros ir efektyvios valstybės įmonės vardą. Tikiu, kad prie įmonės valdybos prisijungę nauji nepriklausomi nariai, savo sričių profesionalai, leis toliau sėkmingai užtikrinti aptarnaujamų skrydžių ir keleivių augimą bei didinti tiesioginę įmonės grąžą valstybei“, – tikina T.Krakauskas.

Iš viso Lietuvos oro uostų valdybą šiuo metu sudaro penki nariai, iš kurių trys minėti yra nepriklausomi. Be jų, valdybos narių sąraše yra Lietuvos oro uostų generalinio direktoriaus pareigas nuo kovo mėnesio paliksiantis Gediminas Almantas bei Susisiekimo ministerijos Vandens ir geležinkelių transporto politikos departamento vadovas Andrius Šniuolis.

Iki šiol Lietuvos oro uostų valdybai priklausė ir Susisiekimo ministerijos atstovai – Vilius Veitas ir Janina Laskauskienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką