Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 01 05, 10:55

Į Lietuvos oro uostų valdybą – tiesiai iš Saudo Arabijos

​​​​​​​Lietuvos oro uostai į valdybą paskyrė du naujus nepriklausomus narius. Vienu iš jų tapo Saudo Arabijos aviacijos bendrovės „Asyad Airports“ generalinis direktorius Waleedas Youssefas. O kitas – ketvirtus metus telekomunikacijų bendrovės „Telia Lietuva“ žmogiškųjų išteklių padaliniui vadovaujantis Ramūnas Bagdonas.
Vilniaus oro uostas
Vilniaus oro uostas / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

W.Youssefas yra apsigynęs ekonomikos ir finansų mokslų daktaro laipsnį Berklio universitete (JAV), jis beveik šešerius metus vadovavo didžiausiam Turkijos oro uostų operatoriui „TAV Airports Holding“, taip pat trejus metus buvo Saudo Arabijos statybų kompanijos „Saudi Oger“ viceprezidentas.

O R.Bagdonas yra „Telia Company“ Lietuvos, Estijos ir Danijos šalių grupės vadovų komandos narys, atsakingas už žmogiškuosius išteklius. Jis keturiolika metų dirbo koncerno „Phillip Morris“ įmonėse Lietuvoje, Lenkijoje ir Šveicarijoje.

Nuo 2017 m. balandžio Lietuvos oro uostų valdybai vadovauja Tomas Krakauskas. Jis patikina, kad naujų nepriklausomų narių prisijungimas leis užtikrinti efektyvesnę įmonės veiklą.

„Lietuvos oro uostai jau ne kartą pateisino savo, kaip inovatyvios, atviros ir efektyvios valstybės įmonės vardą. Tikiu, kad prie įmonės valdybos prisijungę nauji nepriklausomi nariai, savo sričių profesionalai, leis toliau sėkmingai užtikrinti aptarnaujamų skrydžių ir keleivių augimą bei didinti tiesioginę įmonės grąžą valstybei“, – tikina T.Krakauskas.

Iš viso Lietuvos oro uostų valdybą šiuo metu sudaro penki nariai, iš kurių trys minėti yra nepriklausomi. Be jų, valdybos narių sąraše yra Lietuvos oro uostų generalinio direktoriaus pareigas nuo kovo mėnesio paliksiantis Gediminas Almantas bei Susisiekimo ministerijos Vandens ir geležinkelių transporto politikos departamento vadovas Andrius Šniuolis.

Iki šiol Lietuvos oro uostų valdybai priklausė ir Susisiekimo ministerijos atstovai – Vilius Veitas ir Janina Laskauskienė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką