2026-01-02 09:12

Į Vilnių daugiau kaip 12 valandų vėluoja šis lėktuvas: paaiškino, kodėl

Naktinis snygis Vilniuje paveikė Vilniaus oro uosto darbą. Kaip matyti oro uosto tinklalapyje, vienas skrydis vėluoja pusę paros. Lietuvos oro uostų atstovė įspėja, kad galimi pavieniai skrydžių vėlavimai.
Vilniaus oro uostą užpustė sniegas
Vilniaus oro uostas / 15min/Mariaus Stanevičiaus nuotr.

Į Vilnių vėluoja „Lufthansa“ lėktuvas iš Frankfurto. Lietuvoje jis turėjo būti prieš pat vidurnaktį, tačiau patikslintas atvykimo laikas – penktadienį 12.20 val. Taigi vėlavimas – per 12 valandų.

Kaip 15min paaiškino Lietuvos oro uostų atstovė Agnė Šaltenytė, skrydis iš Frankfurto LH898 vėluoja dėl naktį buvusių sudėtingų meteorologinių sąlygų (snygio).

„Dėl naktį buvusių sudėtingų meteorologinių sąlygų (snygio), galimi pavienių skrydžių vėlavimai ar jų nukreipimai į alternatyvius oro uostus. Oro uosto komandos dirba sustiprintu režimu, siekdamos užtikrinti skrydžių saugą ir kuo sklandesnį operacijų vykdymą“, – komentavo ji.

Pasak A.Šaltenytės, naujausią informaciją apie skrydžius galima sekti Vilniaus oro uosto interneto svetainėje, o keleiviams dėl individualios informacijos rekomenduojama tiesiogiai kreiptis į savo oro bendroves.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą