15min be reklamos
2022 11 29, 06:34

M.Skuodis Jungtinėje Karalystėje aptars šalių tiesioginį susisiekimą oru, 5G plėtrą

Susisiekimo ministras Marius Skuodis antradienį Jungtinėje Karalystėje su šalies parlamento Transporto komitetu, aviacijos, jūrų ir saugumo bei Škotijos transporto ministrais aptars šalių tiesioginį susisiekimą oru, 5G plėtrą ir kitus klausimus.
Marius Skuodis
Marius Skuodis / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Vizito metu vienoje didžiausių tarptautinių elektromobilumo konferencijų „London EV Show“ ministras skaitys pranešimą.

Pasak ministerijos pranešimo, susitikimuose su JK pareigūnais ketinama aptarti šalių tiesioginio susisiekimo oru ir transporto dekarbonizacijos klausimus, Lietuvos pirmininkavimą Tarptautiniam transporto forumui (ITF) 2023 metais, 5G plėtrą ir bendradarbiavimą Lietuvai įgyvendinant smėliadėžės („Sandbox“) programą, nes su JK intensyviai dirbama Lietuvoje plėtojant 5G ryšio technologijos ekosistemą.

Birželio pabaigoje M.Skuodis ir tuometis JK transporto, o šiuo metu – verslo, energetikos ir pramoninės strategijos sekretorius Grantas Shapps Londone pasirašė memorandumą dėl oro susisiekimo plėtros. Šiuo metu JK pirmininkauja ITF, vadovavimą kuriam 2023 metais perims Lietuva.

Ministerijos teigimu, antrus metus iš eilės Londone rengiamoje konferencijoje „London EV Show“ M.Skuodis skaitys pranešimą, o politikos, verslo, pramonės lyderiai ir investuotojai diskutuos apie transporto inovacijas, jų skatinimą, technologines naujoves ir elektromobilumo infrastruktūros plėtros galimybes.

Viešėdamas Londone ministras planuoja susitikti ir su Londono ekonomikos mokyklos (London School of Economics) studentais bei JK studijuojančiais lietuviais.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką