Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mėnesį delsusi „Avia Solutions Group“ pagaliau pranešė apie didžiules investicijas Rusijoje

Gediminas Žiemelis
„Avia Solutions Group“ nuotr. / Gediminas Žiemelis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Avia Solutions Group“ penktadienį išplatino pranešimą spaudai, kuriame džiaugiasi, kad bendrovės valdybos pirmininkas Gediminas Žiemelis yra pripažintas kaip vienas pasaulio aviacijos lyderių. Tuo pačiu pranešta ir apie didžiules investicijas Rusijoje. Apie oro uosto statybas netoli Maskvos rusų kalba jau buvo pranešta maždaug prieš mėnesį.

Autoritetingiausias pasaulyje aviacijos leidinys „Aviation Week & Space Technology“ parengė specialų sėkmingiausių aviacinės industrijos jaunų (iki 40 metų) vadovų tarptautinį reitingą. Į jį  buvo įtrauktos įvairios pasaulio aviacijos žvaigždės. 40-tuke galima sutikti tokių industrijos gigantų kaip NASA, „Boeing“, „Rockwell Collins“, „Lockheed Martin“, „Honeywell International“, „Southwest Airlines“ ir kitų tarptautinių kompanijų vadovus. Sąraše įrašytos ir lietuvių verslininkų pavardės.

Tarp 40-ties šių metų viso pasaulio geriausiųjų reitinge minimas Lietuvos aviacijos atstovas – „Avia Solutions Group“ valdybos pirmininkas Gediminas Žiemelis. Tai yra vienintelis šių metų reitingo dalyvis, kuris antrą kartą iš eilės buvo pripažintas vienu talentingiausių aviacijos vadovų.

Pasak žurnalo „Aviation Week & Space Technology“, G.Žiemelio vadovaujamos „Avia Solutions Group“ pastarųjų poros metų pasiekimai nulėmė ekspertų tarybos sprendimą įrašyti lietuvį į aviacijos pasaulio sėkmingiausiųjų sąrašą.

„Didžiausias pasaulio aviacijos leidinys „Aviation Week & Space Technology“ įtraukė mane į 2013-ųjų metų talentingiausių vadovų sąrašą. Leidinys įvertino mūsų įmonių plėtrą. Sveikinu ir dėkoju visai komandai, kurios dėka ir yra pasiektas šis nuopelnas“, – teigė G.Žiemelis.

Taip pat į 2014-ųjų reitingą pateko ir dar du Lietuvos atstovai – buvęs Vilniaus oro uosto vadovas, dabartinis „Ramport Aero“ generalinis direktorius Tomas Vaišvila bei tarptautinio „MiL“ ir „Robinson“ orlaivių techninės priežiūros centro „Helisota“ vadovas Anatolijus Legenzovas. 

Plėtra Rusijoje

„Avia Solutions Group“ ir Rusijos pramonės plėtros korporacija „Rostec“ įsteigė bendrą įmonę, kuri statys ketvirtąjį Maskvos Ramenskojės oro uostą. Susitarimas įsteigti bendrą įmonę „Ramport Aero” buvo pasirašytas šių metų rugpjūčio 14 dieną. 

Kontrolinį „Ramport Aero“ 75 proc. akcijų paketą valdo „Avia Solutions Group“, o 25 proc. – „Rostec”.

Kaip skelbta anksčiau, Lietuvos bendrovė per penkerius metus ketina investuoti į dabartinio aerodromo plėtrą apie 10 mlrd. RUB (0,773 mlrd. Lt). Planuojama per šį laikotarpį pastatyti apie 240 tūkst. kv. m infrastruktūros, sukurti daugiau nei 10 tūkst. darbo vietų ir aptarnauti daugiau nei 20 mln. keleivių.

informacija
AVIA SOLUTIONS GROUP, AB
Vadovas: Linas Dovydėnas Darbuotojų sk.: 67 2015m . Pajamos: 3 - 5 mln. Eur
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką