Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Ne visi žlugusios „Air Lituanica“ keleiviai atgavo pinigus

Per numatytą terminą nespėta grąžinti pinigų už įsigytus ir nepanaudotus oro bendrovės „Air Lituanica“ bilietus visiems juos rezervavusiems keleiviams. Bendrovė, kuriai šiuo metu iškelta bankroto byla, dar negrąžino pinigų maždaug už tūkstantį rezervacijų. Trečiosios eilės kreditoriais tapusiems žlungančios oro vežėjos klientams yra nedaug vilties atgauti pinigus, rašo „Lietuvos žinios“.
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ pradeda skrydžius į Hamburgą
Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ pradeda skrydžius į Hamburgą / „Air Lituanica“ nuotr.

„Air Lituanica“ bankroto administratoriaus bendrovės „Baklis“ įgaliotas asmuo Rimgaudas Jacevičius pateikė duomenis, kad bendrovė sulaukė kreipimųsi dėl pinigų už daugiau kaip 5 tūkst. užsakymų grąžinimo – maždaug 900 tūkst. eurų.

Pinigai grąžinti už daugiau kaip 4 tūkst. rezervacijų – suma viršija 873 tūkst. eurų. Vis dėlto tai reiškią kad dar už maždaug tūkstantį užsakymų pinigai klientams negrąžinti.

Advokatų profesinės bendrijos Judickienė ir partneriai „Jurex“ advokatas, bankroto administratorius Marius Tamošiūnas, įvertinęs situaciją neslėpė, kad šių asmenų galimybės atgauti pinigus gana mažos.

Mat keleiviai pateks tik į trečiąją kreditorių eilę. Jiems pinigai bus skirstomi tik tuomet, kai bus visiškai padengti pirmoje eilėje esančių darbuotojų ir antroje eilėje esančios „Sodros“ bei kitų mokesčių institucijų kreditoriniai reikalavimai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius