Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 spalio 22d. 16:50

Paskutinė laida: „Small Planet Airlines“ sustabdė pilotų-kadetų mokymo programą

„Small Planet Airines“ atstovai aprodė įmonės lėktuvą
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Paskutinė laida: „Small Planet Airlines“ sustabdė pilotų-kadetų mokymo programą

„BAA Training“ ir „Small Planet Airlines“ sustabdė bendrą kadetų ruošimo programą. Dėl sumažėjusių operacijų Lenkijoje „Small Planet Airlines“ naujų pilotų nebereikia.

„Avia Solutions Group“ priklausanti pilotų ruošimo akademija „BAA Training“ iki šiol vykdė bendrą kadetų mokymo programą su 7 aviakompanijomis, tarp kurių buvo ir „Small Planet Airlines“.

Tačiau nuo šiol „BAA Training“ naujų „Small Planet Airlines“ pilotų apmokyti nesiims – kompanijos stabdo bendrą kadetų ruošimo programą.

„Dėl susiklosčiusių šių dienų aplinkybių „BAA Training“ ir „Small Planet Airlines“ bendra pilotų kadetų programa naujiems kandidatams yra sustabdyta“, – 15min paaiškino Auksė Būdelytė-Janauskienė, akademijos komunikacijos vadovė.

Tą patį 15min patvirtino ir „Small Planet Airlines“ komunikacijos vadybininkė Berta Jasiukėnaitė.

„Naujų kandidatų į šią kadetų programą nebepriimame, nes sumažėjus operacijų skaičiui Lenkijoje, šiuo metu neturime poreikio ruošti daugiau pilotų“, – 15min paaiškino ji.

Tiesa, šiuo metu „BAA Training“ moko 10 „Small Planet Airlines“ kadetų, ir jie galės užbaigti savo mokslus.

„Small Planet Airlines“ sutartis su aviacijos akademija „BAA Training“ yra galiojanti, o įsipareigojimai vykdomi – šiuo metu akademijoje mokosi 10 pilotų, kuriuos trišalio susitarimo pagrindu po sėkmingo studijų baigimo priimsime dirbti į „Small Planet Airlines“, – patikino B.Jasiukėnaitė.

„BAA Training“ paantrino: „Norėtume nuraminti studentus, su kuriais sutartys jau yra pasirašytos – įsipareigojimai bus toliau vykdomi.“

Rašėme, kad „Small Planet Airlines“ dėl įmonių restruktūrizavimo Lenkijoje ir Vokietijoje iki lapkričio pabaigos atleis 44 darbuotojus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką