Dabar populiaru
Publikuota: 2013 lapkričio 8d. 14:39

Patvirtintas Kauno oro uosto detalusis planas

„FL Technics“ angaras Kauno oro uoste
FLT nuotr. / „FL Technics“ angaras Kauno oro uoste

Kauno rajono savivaldybės taryba patvirtino Kauno oro uosto detalųjį planą. Naujasis detalusis planas Kauno oro uostui leis ne tik įgyvendinti numatytas veiklas, bet ir atvers naujų galimybių pritraukti Lietuvos bei užsienio investuotojų.

Rengiant detalųjį planą, pagrindiniai uždaviniai buvo įvertinti Kauno oro uosto būklę ir realų plėtros poreikį, nustatant teritorijos tvarkymo, naudojimo režimus. Detaliajame plane taip pat numatytas susisiekimo ir inžinerinių komunikacijų koridorius, nustatyta sanitarinė Kauno oro uosto apsaugos zona, numatytas miško naudmenų pakeitimas į kitas naudmenas.    

Naujasis detalusis planas leis įgyvendinti ilgalaikę Kauno oro uosto plėtros strategiją.

„Naujasis detalusis planas leis įgyvendinti ilgalaikę Kauno oro uosto plėtros strategiją. Jis suteiks galimybę oro uoste sukurti modernų ir patrauklų aviacinių ir neaviacinių paslaugų centrą. Tapsime dar patrauklesni investuotojams“, – sako laikinai einantis Kauno oro uosto generalinio direktoriaus pareigas Jonas Gurskas.

Tikimasi, kad naujų investuotojų pritrauks kartu su Kauno laisvąja ekonomine zona (LEZ) įgyvendinamas oro parko projektas, kuris ateityje sujungs LEZ ir Kauno oro uosto teritorijas 240 ha plote. Šis projektas jau pristatomas užsienio investuotojams, kviečiant juos steigti aviakompanijų bazes, orlaivių aptarnavimo, techninės priežiūros ir remonto paslaugų terminalus Kaune.

Šiuo metu Kauno oro uoste įgyvendinami bendrovės „FL Technics“ ir aviakompanijos „Ryanair“ aviacinės veiklos plėtros projektai – statomi orlaivių techninio aptarnavimo angarai. Oro uoste jau veikia aviakompanijos „DOT LT“ įkurtas aviacijos mokymų centras,  aviacijos kompanija „Aviabaltika“ teikia sraigtasparnių techninio aptarnavimo paslaugas, metų pradžioje veiklą pradėjo aviakompanijos „Ryanair“ pirmasis techninio aptarnavimo centras Lietuvoje.  

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką