Dabar populiaru
Publikuota: 2014 liepos 2d. 08:21

Pirmasis lietuviško užsakomųjų skrydžių operatoriaus „KlasJet“ skrydis – į prabangų Viduržemio jūros kurortą

„KlasJet“
„KlasJet“ nuotr. / „KlasJet“

Metų pradžioje įkurtas VIP užsakomųjų skrydžių operatorius „KlasJet“, besispecializuojantis privačių ir verslo užsakomųjų skrydžių organizavime, džiaugiasi galėdamas paskelbti apie savo pirmąjį sėkmingai įvykdytą komercinį skrydį. „Klasjet“ jau teikia paslaugas iš savo bazinio oro uosto Vilniuje bei kitų Europos Sąjungos ir NVS šalių oro uostų, pranešė bendrovė.

Šią savaitę vienas iš „KlasJet“ unikalaus dizaino lėktuvų sėkmingai užbaigė savo pirmąjį maždaug 3 valandas trukusį skrydį ir sėkmingai išlaipino pirmuosius savo klientus viename iš prabangių Viduržemio jūros kurortų. Savo pirmąjį skrydį bendrovė įvykdė vos kelioms dienoms po to, kai vežėjui Lietuvos Civilinės aviacijos administracija išdavė oro vežėjo pažymėjimą. 

„Mes labai didžiuojamės, kad sugebėjome gauti visų taip trokštamą oro operatoriaus sertifikatą per tokį santykinai trumpą laiką.  Nemažiau nudžiugino ir tai, kad sklandaus sertifikato išdavimo proceso dėka, bendrovė yra pasiruošusi ir gali pradėti veiklą dar vasaros sezono metu.  Mūsų komanda yra pilnai pasirengusi bei pasiryžusi patenkinti ir net viršyti klientų lūkesčius,“ džiaugėsi „KlasJet“ generalinis direktorius Vitalijus Kapitonovas.

„KlasJet“ priklauso Lietuvos aviacijos bendrovei „Avia Solutions Group“. Savo veiklą Lietuvos oro vežėjas „KlasJet“ pradėjo vystyti flotilėje turėdamas du verslo klasės reaktyvinius lėktuvus „Bombardier CRJ200“ ir „Challenger 850“. Ilgalaikėje perspektyvoje planuojama, kad bendrovė valdys iki 10 verslo klasės lėktuvų, tame tarpe ir prestižiniais laikomų „Embraer Legacy“ ir „Hawker“ orlaivių. Vežėjo lėktuvų parką prižiūri „Avia Solutions Group“ ir jos dukterinės įmonės, sertifikuotos pagal visus EASA Part-145, EASA Part-147, EASA Part-21 ir EASA Part-M reikalavimus. 

„KlasJet“ nuotr./„KlasJet“
„KlasJet“ nuotr./„KlasJet“ generalinis direktorius
„KlasJet“ nuotr./„KlasJet“
„KlasJet“ nuotr./„KlasJet“
„KlasJet“ nuotr./„KlasJet“
„KlasJet“ nuotr./„KlasJet“
Temos: 1 Aviacija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką