2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Pradedami skrydžiai iš Vilniaus į Odesą

Oro bendrovė „Ukraine International Airlines“ plečia savo veiklą Lietuvoje ir nuo birželio 26 dienos pradėjo skraidinti keleivius iš Vilniaus į Odesą. Skrydžiai į Ukrainos miestą prie Juodosios jūros bus vykdomi du kartus į savaitę – penktadieniais ir sekmadieniais iki rugsėjo 13 d.
Bendrovės „Ukraine International Airlines“ lėktuvas
Bendrovės „Ukraine International Airlines“ lėktuvas / Bendrovės „Ukraine International Airlines“ nuotr.

„Odesa – Juodosios jūros kurortas, viliojantis turistus architektūra, kultūra, skaniu maistu ir paplūdimiais. Tikimės, kad tiesioginis skrydis iš Vilniaus padės lietuviams atrasti dar vieną atostogų miestą,“ – sakė Lietuvos oro uostų Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė.

Pirmojo skrydžio proga į Odesą skrendančius keleivius sveikino Lietuvos oro uostų tinklo vadovas Eugenijus Kaziliūnas, Ukrainos ambasadorius Valerijus Žovtenka ir Lietuvos turizmo rūmų prezidentė Žydrė Gavelienė.

Iki šiol „Ukraine International Airlines“ iš Vilniaus skraidino tik į Ukrainos sostinę Kijevą, iš kur atsiveria plačios jungiamųjų skrydžių į JAV, Aziją bei Artimuosius Rytus galimybės. 2014 metais oro bendrovė Lietuvoje aptarnavo daugiau nei 75,5 tūkstančio keleivių, šiemet keleivių skaičius 30 proc. didesnis negu pernai tokiu pačiu metu.

Skrydis į Odesą truks valandą ir 40 minučių, lėktuvas iš Vilniaus oro uosto kils penktadieniais ir sekmadieniais 22 valandą, o atgal grįš ankstyvais šeštadienio ir pirmadienio rytais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aktorius Giedrius Savickas: džiaugiuosi įžiebęs Kalėdų eglę nematančių žmonių mintyse ir širdyse
Reklama
Kalėdas pasitinkantis Linas Adomaitis kviečia „išgirsti“ Kauno miesto Kalėdų eglutę
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką