TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliuose Dvaro gatvė bus visiškai pakeista už 8,7 milijono litų

Šiauliuose bus rekonstruojama Dvaro gatvė
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Šiauliuose bus rekonstruojama Dvaro gatvė
Šaltinis: 15min
1
A A

Šiaulių savivaldybės administracijos direktorius Gedeminas Vyšniauskas pasirašė rangos darbų sutartį su UAB „Šiaulių plento“ įmone dėl Dvaro gatvės rekonstrukcijos. Darbai bus vykdomi 600 metrų atkarpoje tarp Vytauto gatvės ir Aušros alėjos. Darbų vertė siekia 8,7 mln. litų. „Šiaulių plentas“ taip pat laimėjo konkursą kelio Šiauliai-Kuršėnai tvarkymui, kur bus investuoti 85 milijonai litų.

UAB „Šiaulių plentas“ direktorius Juozas Aleksa pritaria, kad 8,7 milijono litų investicija į 600 metrų yra gana didelė suma, tačiau buvo žiūrėta, ko nori užsakovas – miesto savivaldybė.

Gatvėje bus visiškai pakeista danga ir komunikacijos. Gali tekti išardyti ir bulvare esančio akmeninio grindinio dalį.

Dvaro gatvė yra pačiame miesto centre ir kertasi su prieš keletą metų rekonstruotu pėsčiųjų bulvaru. Gatvėje bus visiškai pakeista danga ir komunikacijos. Gali tekti išardyti ir bulvare esančio akmeninio grindinio dalį.

„Pastatysime visiškai naują gatvę, kuri derės su pėsčiųjų bulvaru. Bus naudojamos aukštos kokybės medžiagos. Komunikacijų remontuoti nereikės daugelį metų“, – tvirtino „Šiaulių plento“ direktorius Juozas Aleksa.

Jau šiemet tikimasi nuardyti kai kuriuos gatvės elementus ir pasirengti didesniems darbams. Rekonstrukcijos darbams naudojamos tikslinės lėšos.

Bendrovės direktorius taip pat akcentavo, kad „Šiaulių plentas“ prieš porą dienų pasirašė sutartį su Lietuvos automobilių kelių direkcija, kuri skyrė 85 milijonus litų kelio Šiauliai-Kuršėnai tvarkymui.

Šios lėšos bus panaudotos 11 kilometrų ilgio vienos eismo juostos tvarkymui nuo Šiaulių ribos iki viaduko per geležinkelį. Važiuojant į Šiaulius šiame kelio ruože įvyksta nemažai avarijų. Tikimasi, kad ši investicija bus orientuota ne tik į patogų važiavimą, bet ir saugumą kelyje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką