Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Britų premjeras D.Cameronas įspėja apie ateinančius sunkius laikus

Davidas Cameronas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Davidas Cameronas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kai Europoje vis garsiau kalbama apie euro zonos atsigavimą, naujasis britų premjeras Davidas Cameronas įspėja tautiečius, kad jų laukia labai sunkūs laikai, rašo „Lietuvos žinios“.

Jis lygina savo šalį su vis didesnių nuostolių patiriančia bendrove, kuriai būtina restruktūrizacija ir nauji vadovai, grąžinsiantys rentabilumą.

„Kai firmoje reikalai ima blogėti, jos rezultatai darosi vis prastesni ir skolos tik didėja, būtina rasti energingą, turintį naujų minčių ir viziją žmogų, kuris priverstų ją žengti kelis ryžtingus žingsnius“, – taip Vyriausybės vadovas įvertino padėtį Jungtinėje Karalystėje savo straipsnyje, kurį išspausdino laikraštis „The Sunday Times“.

D.Cameronas įspėjo britus, kad jie turi ruoštis blogiems laikams, nes valstybės išlaidos bus drastiškai mažinamos. Jis užsiminė, kad valstybė nepakelia prievolių socialinei sistemai, todėl būtina jas mažinti, rašo „Lietuvos žinios“.

D.Cameronas priminė, kad valstybė kasmet praranda 5,2 mln. svarų iš britų mokesčių mokėtojų pinigų dėl įvairių apgavysčių ir neteisėto naudojimosi socialinės sistemos lengvatomis, taip pat dėl klaidų, kurias padaro valdininkai, skirdami socialinę paramą. Premjeras įspėjo, kad neišvengiamo išlaidų karpymo sulauks ir tokios sritys, kurios, gyventojų nuomone, turėtų likti nepaliestos. Tai lėmė palikimas, kurį perėmė jo Vyriausybė iš prieš tai buvusios.

Jungtinėje Karalystėje jau atsirado nemažai premjero žadamų permainų kritikų. Anot jų, kad socialinės apsaugos sistema galėtų ištverti tokį drastišką taupymą ilgoje perspektyvoje, būtinos didelės investicijos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką