Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Facebook“: 300 darbuotojų, apyvarta – 15 mlrd. dolerių

„Facebook“ logotipas
„Scanpix“ nuotr. / „Facebook“ logotipas
Šaltinis: verslosavaite.lt
0
A A

Vilniuje surengtoje „Microsoft“ partnerių konferencijoje buvo ne tik pristatytos IT naujovės, bet ir diskutuota kokybės ir lankstumo klausimais. Susirinkusieji išgirdo intriguojančių faktų apie populiariausias interneto rinkoje dirbančias bendroves.

Svarbu ne kiekybė, o kokybė

Konferencijoje akcentuota, kad kokybė ir lankstumas – daug svarbesni dalykai nei kiekis ar rinkos dalis. „Twitter“ dirba vos 83 darbuotojai, o jų metinė apyvarta viršija 1 mlrd. JAV dolerių, „Facebook“ bendrovėje dirba 300 darbuotojų, o metinė apyvarta – net 15 mlrd. JAV dolerių!

Prieita išvados, kad itin svarbu lankstumas, produkcijos kokybė ir klientų pritraukimas. Kas 4 pasaulyje atverčiamas interneto puslapis yra „Facebook“.

Pasak „GetJar“ vadovo Ilja Laurs, lietuvių mąstymas yra palankus globaliam verslui. Mūsų šalis nedidelė, tad maža rinka verčia iš karto rengti globalią strategiją. Greitas naujų technologijų įsisavinimas ir naujų sprendimų diegimas suteikia didelį konkurencinį pranašumą šiais, itin neramiais verslui, laikais.

Pristatyta „Windows 7“ operacinė sistema

Konferencijoje buvo suorganizuoti net keli pristatymai skirti programuotojams. Vienas iš tokių pristatymų – „Visual Studio 2010“ naujovės: greitesnis kodo rašymas ir valdymas, nauji įrankiai testuotojams „Test Driven Development“, patobulinimai architektams.

Taip pat pristatyti naujos operacinės sistemos „Windows 7“ galimybės ir pranašumai. Teigiama, kad vos prieš kelias dienas Lietuvoje pasirodžiusi „Windows 7“ sulaukė itin didelio susidomėjimo ir pirkėjų skaičiaus. Konferencijoje pristatytos trys „Windows 7“ versijos: „Windows 7 Home Premium“, „Windows 7 Professional“ ir „Windows 7 Ultimate“. Iš viso yra išleistos šešios šios programinės įrangos versijos.

IT – kaštų mažinimui

Konferencijos metu pastebėta, kad įmonės šiuo krizės metu tapo atsargesnės ir skaičiuoja kiekvieną centą. Akcentuota, kad IT paskirtis yra mažinti kaštus ir didinti produktyvumą.

Pasak konferencijos pranešėjų, tokią funkciją atlieka ir „Microsoft Partner Network“ programa, kuri leidžia lanksčiau ieškoti partnerių bei klientų visame pasaulyje.

verslosavaite.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką