Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ko bijo pasaulio verslininkai?

Savivaldybių administracijose net gilėjanti krizė nesustabdė valdininkų armijos gausėjimo.
Redo Vilimo/BFL nuotr. / Savivaldybių administracijose net gilėjanti krizė nesustabdė valdininkų armijos gausėjimo.
0
A A

Viso pasaulio verslininkai labiausiai baiminasi ekonomikos sulėtėjimo. Taip pat bijoma, kad verslui gali pakenkti ir nesugebėjimas patenkinti klientų prašymų ar auganti konkurencija rinkoje, praneša naujienų agentūra CNBC.

Verslo rizikos vadybos bendrovė „Aon Risk Solutions“ apklausė tūkstantį verslo specialistų 58 pasaulio šalyse. Buvo išskirtos 5 pagrindinės verslininkų baimės – ekonomikos augimo lėtėjimas, nauji įstatymai ar pataisos, auganti konkurencija, bloga reputacija ir techninės klaidos.

Du trečdaliai jų nurodė, kad labiausiai verslo sėkmę lemia makroekonominė aplinka – jos sulėtėjimas yra pagrindinis faktorius, dėl kurio pastaruoju metu mažėjo įmonių pajamos.

„Mūsų apklausos rezultatai rodo, kad įvairios rizikos yra glaudžiai susijusios tarpusavyje, taip pat svarbi ir globali ekonominė aplinka. Dabar kaip niekad svarbu, kad visa įmonė atsakingai įvertinų rizikas, optimizuotų strategiją atsižvelgdami į globalias tendencijas“, – sakė tyrimų agentūros atstovas George Zsolnay.

Apklausa atliekama jau 6 metus, tačiau šiemet pirmą kartą buvo įvardyta, kad inovacijų trūkumas ir nesugebėjimas patenkinti klientų reikalavimų taip pat gali pakišti verslui koją.

Pasak tyrimo, verslą neramina ne vien ekonomikos tendencijos, bet ir įvykiai geopolitinėje erdvėje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką