„Rimi“ apyvarta Latvijoje 2011 metais padidėjo 6 proc., pelnas išaugo daugiau kaip penktadaliu

Latvijos mažmenininkės „Rimi“ konsoliduoti pardavimai 2011 metais, palyginti su metais anksčiau, padidėjo 6 proc. iki 417,2 mln. latų (593,6 mln. eurų), o pelnas padidėjo 21 proc. iki 6,345 mln. latų.
Latvijos pinigai
Latvijos pinigai / Tomo Urbelionio/BFL nuotr.

2011 metais vidaus vartojimas Latvijoje stabilizavosi ir padidėjo, taip pat padidėjo įmonės grynieji pardavimai, teigiama Latvijos „Rimi“ vadovybės 2011 metų ataskaitoje, pateiktoje Latvijos įmonių registrui.

Metų pabaigoje „Rimi“ tinklas Latvijoje valdė 111 parduotuvių.

Šiemet tinklas ketina toliau atnaujinti ir plėsti savo mažmeninės prekybos tinklą, plėtoti atskirų produktų ženklų asortimentą ir daug dėmesio skirti pirkėjų lojalumo programai.

2010 metais „Rimi“ apyvarta Latvijoje, palyginti su 2009 metais, smuktelėjo 1,6 proc. iki 391,8 mln. latų, o pelnas padidėjo aštuonis kartus iki 5,573 mln. latų.

2005 metais įsteigtą „Rimi Baltic“, kuri valdo mažmeninės prekybos tinklus visose trijose Baltijos šalyse, valdo Švedijos „ICA Baltic“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką