Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jaunųjų eksporto lyderių programa „Sparnai“ sulaukė pasaulinio pripažinimo

Ūkio ministras Evaldas Gustas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Ūkio ministras Evaldas Gustas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojama jaunųjų eksporto lyderių programa „Sparnai“ įvertinta tarptautiniu mastu: Pasaulinis prekybą skatinančių organizacijų tinklas (Trade Promotion Organization Network) „Sparnų“ programą išrinko tarp geriausiųjų eksporto iniciatyvų pasaulyje ir nominavo ją apdovanojimui „Excellence in Export Initiatives“ išsivysčiusių šalių kategorijoje. Kurią prizinę vietą konkrečiai laimėjo „Sparnų“ programa, bus paskelbta lapkričio 4 d., Dubajuje vyksiančioje 10-joje kasmetinėje Pasaulinio prekybą skatinančių organizacijų tinklo konferencijoje ir apdovanojimuose.

Į lapkričio 3-5 d. JAE, Dubajuje, vyksiančią metinę konferenciją bei apdovanojimus susirinks prekybos skatinimo organizacijų lyderiai ir ekspertai iš viso pasaulio, kurie aptars įvairius klausimus: kaip prekybos skatinimą derinti su investicijų pritraukimu, kaip efektyviai paslaugų teikimui pasitelkti informacines ir komunikacijų technologijas, taip pat – eksporto įvairinimą įtraukiant naujas rinkas, smulkiojo ir vidutinio verslo integraciją į pasaulinę vertės kūrimo grandinę, moterų dalyvavimą versle ir kt. 

„Pasaulinio prekybą skatinančių organizacijų tinklo įvertinimas „Sparnų“ programai patvirtina, jog ši mūsų vykdoma programa yra išskirtinė ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniu mastu. Kartu tai rodo, jog klausimai, kuriuos ji padeda spręsti, yra aktualūs ir kitoms šalims. Neabejotinai „Sparnai“ gali tapti pasauliniu gerosios praktikos pavyzdžiu, kuomet valstybės ir verslo partnerystė leidžia ugdyti aukšto lygio eksporto specialistus per praktinę patirtį, atitinkančią šių dienų rinkos poreikius. Tai – vienas iš projektų, skatinančių mūsų verslo konkurencingumą eksporto srityje ir padedančių jaunimui efektyviai įsijungti į šalies darbo rinką“, – teigia LR ūkio ministras Evaldas Gustas.

Programoje dalyvauja 16 profesionaliai atrinktų jaunųjų eksporto lyderių. Jie rotacijos būdu dirba daugiau kaip 40 šalies smulkių ir vidutinių įmonių visoje Lietuvoje.

„Mūsų įgyvendinamos programos įvertinimas – tai įkvepiantis paskatinimas tiek „Verslios Lietuvos“ komandai, tiek ir „Sparnų“ programoje dalyvaujantiems jauniesiems lyderiams bei verslo įmonėms toliau aktyviai dirbti ir siekti dar didesnių rezultatų. Iki šiol apie programą sulaukdavome labai palankių atsiliepimų Lietuvoje, o dabar mūsų darbas pripažintas ir tarptautiniu lygiu“, – sakė VšĮ „Versli Lietuva“ generalinis direktorius Mantas Nocius.

„Sparnų“ programa siekiama suteikti perspektyviems Lietuvos bei užsienio aukštųjų mokyklų absolventams reikiamų žinių ir patirties verslo įmonėse, dalyvaujant verslo ir eksporto skatinimo programose ir projektuose. Programoje dalyvauja 16 profesionaliai atrinktų jaunųjų eksporto lyderių. Jie rotacijos būdu dirba daugiau kaip 40 šalies smulkių ir vidutinių įmonių visoje Lietuvoje. Dalyviai susipažįsta su verslo ir eksporto plėtros vadybos, rinkodaros, verslo skatinimo ir kitomis pažangiausiomis praktikomis, jiems padeda paskirtas mentorius. „Versli Lietuva“ programą „Sparnai“ pradėjo vykdyti 2013 m., atsižvelgdama į verslo atstovų bei jaunų, talentingų, ką tik mokslus baigusių žmonių poreikius.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką