Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 5d. 15:57

UAB „Ruptela“: pajamų augimas daugiau nei 1000 proc. ir 5-ta vieta sparčiausiai Vidurio Europoje augančių įmonių sąraše

Andrius Rupšys
BFL nuotr. / Andrius Rupšys

Vieta šių metų „Deloitte Technology Fast 50“ reitinge gali pasigirti tik dvi įmonės iš visų trijų Baltijos šalių, be to, abi įmonės yra iš Lietuvos. Viena jų – UAB „Ruptela”, užėmė itin aukštą – 5-tą poziciją ir fiksavo vieną didžiausių apyvartos augimų visame Vidurio Rytų Europos regione.

Paklaustas apie sėkmę UAB „Ruptela” vadovas Andrius Rupšys vardijo faktorius, padėjusius pasiekti tokį aukštą rezultatą: “Norint būti sėkmingam reikia inovacijų, prisitaikyti prie nuolat kintančių rinkos poreikių, sukurti realią vertę vartotojams, už kurią jie būtų pasiryžę mokėti ir, žinoma, tikėti savo sėkme ir jos siekti.

Inovacines transporto stebėjimo paslaugas teikianti įmonė buvo įkurta 2007 m. Kurdama ir gamindama pažangiausias telekomunikacijų technologijas įmonė padeda efektyviai valdyti logistikos įmonėse svarbius veiklos resursus. Įmonės, naudodamos „Ruptelos“ technologinius sprendimus transporto veiklą gali fiskuoti itin plačioje geografinėje erdvėje: nuo Portugalijos iki Kazachstano. Sėkmingai teikti šias paslaugas ir įgyvendinti UAB „Ruptela“ tikslus padeda motyvuoti darbuotojai.

“Svarbiausia yra žmonės. Būtent mūsų darbuotojai kasdien savo nuoširdžiu darbu ir pasiekė tokių aukštumų, kuriose šiandien esame. Kaip vadovas džiaugiuosi ir tuo, kad verslą pradėjau Lietuvoje, būtent mūsų lietuviškos šaknys, Lietuvos darbuotojai ir čia esanti verslo aplinka leido padėti pamatus sparčiai plėtrai”. – teigė A. Rupšys.

UAB „Ruptela” kasmet dalyvauja daugiau nei 20 tarptautinių renginių. Kartu su VšĮ „Versli Lietuva” įmonė lankėsi „Mobile World Congress” ir „CTIA” parodose. Taip pat dalyvavo „JAV konsultantų” projekte, kurio metu užmezgė pažintis su potencialiais klientais JAV rinkoje. Pasinaudojusi VšĮ “Versli Lietuva” konsultantų teikiama rinkos tyrimų paslauga, UAB “Ruptela” kuria strategiją tolimesnei plėtrai. „Bendradarbiavimas su „Verslia Lietuva”, taip pat labai stipriai prisidėjo prie mūsų augimo ir ir plėtros”, – teigia A. Rupšys.

Iš arčiau susipažinti su UAB „Ruptela” teikiamomis paslaugomis galėsite jau lapkričio 6-8 dienomis “Litexpo” parodų rūmuose vyksiančioje ICT 2013 parodoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Ypatingos

06:42
10:09

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką