Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Verslo sėkmės istorija. Augenija Gabrijolavičienė, UAB „Laimos pyragai“ savininkė: pasinaudojau pirmųjų verslo metų krepšelio paslauga

Augenija Gabrijolavičienė
Asmeninio archyvo iliustr. / Augenija Gabrijolavičienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Kalbėti apie sėkmę versle dar sunku, nes esu pačioje jo pradžioje. Idėją turėti nuosavą verslą jau seniai puoselėjau, bet vis pritrūkdavo kažkokio postūmio, ryžto.

Šiandien daug girdime, kaip sunku pradėti verslą, kiek tenka įveikti biurokratinių barjerų ir sunkumų, o tai neskatina ir nedrąsina norinčiųjų imtis nuosavos veiklos.

Man „spyris“ atidaryti savo kepyklėlę buvo tai, kad netekau darbo ir supratau, kad privalau kažko imtis, privalau pati pasirūpinti savimi ir savo šeima. Tenka apgailestauti, kad darbdaviai Lietuvoje labai netolerantiški vyresnio amžiaus darbuotojams. Jeigu senosios Europos šalyse pamatyti vyresnio amžiaus konsultantą ar biuro administratorių yra normalus reiškinys, tai pas mus tai daugiau išimtis nei praktika. Egzistuojant tokiam mentalitetui kiekvienam sakau:  pradėkite nuosavą verslą kuo anksčiau, mėginkite šalia dabartinio darbo galvoti ir apie kitas alternatyvias veiklas, nes vieną dieną „atsidūrę gatvėje“ galite labai nusivilti galimybėmis ir sau priekaištauti „kur buvau anksčiau?“.

Laimei šalia buvo  VšĮ „Versli Lietuva“. Tai  viena iš tų įstaigų, kuri stengiasi būti arčiau kliento ir padeda visiems norintiems užsiimti nuosavu verslu nepriklausomai nuo amžiaus, nuo miesto ar regiono, nuo idėjos „svorio“. Pati pasinaudojau pirmųjų verslo metų krepšelio paslauga. Nebūčiau galėjusi „įpirkti“ man kaip pradedančiajai reikalingų konsultacijų ir mokymų, dėl to vertinu šią suteiktą galimybę kaip konkrečią pagalbą, o toliau daug priklausys nuo mūsų pačių, nuo verslo aplinkos ir rinkos tendencijų. Tikiuosi, kad ateis metas kai VšĮ „Versli Lietuva“ paskatins mus ir konkrečiais užsakymais? (juokauja)“.

VERSLO PLANO FINANSINĘ SKAIČIUOKLĘ RASITE ČIA

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką