Dabar populiaru
Publikuota: 2016 kovo 23d. 12:43

„Kietaviškių gausa“ po rekonstrukcijos daržovėmis šalį aprūpins visus metus

„Kietaviškių gausos“ šiltnamy
Įmonės nuotr. / „Kietaviškių gausos“ šiltnamy

Didžiausiame Lietuvoje šiltnamių komplekse „Kietaviškių gausa“ šiuo metu vykdoma rekonstrukciją, kurią baigusi, įmonė jau šiemet galės pasiūlyti šviežių lietuviškų daržovių ištisus metus. Tai yra vienas iš pirmųjų tokių šiltnamių modernizacijos projektų Baltijos šalyse.

Kaip praneša įmonė, bendrovėje diegiamos inovacijos leis sėti ir skinti daržoves keletą kartų per metus, o tai reiškia, kad šviežių lietuviškų daržovių bus galima įsigyti net ir žiemą.

Baigusi rekonstrukcijos projektą „Kietaviškių gausa“ turės dešimt naujų modernių šiltnamių, bendrovė taip pat naudosis ir dešimčia jau turimų šiltnamių.

Šiuo metu įmonė savo produkciją augina 12 hektarų plote, kuris pasibaigus statyboms išaugs iki 20 hektarų. 

„Žmonių suvokimas pamažu keičiasi ir jie supranta Lietuvoje užaugintos daržovės naudą. Gyventojams siūlome natūralią ir šviežią produkciją, kuri dar tą pačią dieną nuskinama ir pristatoma į prekybos vietas, o tuo pačiu – gali atsidurti ir vakarienės lėkštėje. Norime ir galime prisidėti prie lietuviškų daržovių vartojimo įpročių keitimo“, – cituojamas „Kietaviškių gausos“  direktorius Mindaugas Pupienis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką