Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2014 balandžio 1d. 15:33

NMA svetainė sparčiai populiarėja

NMA informaciniu portalu naudojasi vis daugiau paramos gavėjų. noriufoto.lt nuotr.
NMA informaciniu portalu naudojasi vis daugiau paramos gavėjų. noriufoto.lt nuotr.

Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) interneto svetainė www.nma.lt sulaukia vis daugiau unikalių lankytojų. Pernai svetainėje apsilankė 80 tūkst. daugiau lankytojų negu 2012 m., šiemet svetainės vartotojų skaičius toliau auga.

Pasak NMA Komunikacijos skyriaus vedėjos Vaivos Paršiukaitės, svetainėje pareiškėjai ir paramos gavėjai gali sužinoti daug naudingos informacijos apie dalyvavimą Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 m. programos (KPP) priemonėse – rasti paraiškų teikimo grafikus, priemonių įgyvendinimo taisykles, sužinoti apie įsipareigojimus, svarbius terminus, paramos dydžius.

„NMA klientai jau išbandė ir mielai naudojasi svetainėje pateiktomis skaičiuoklėmis. Naudojantis jomis, galima sužinoti preliminarius išmokų dydžius už deklaruotus plotus, tarp jų ir išmokų, susietų su turimu sutartinių gyvulių vienetų skaičiumi, dydį. Taip pat – išmokų dydžius, pritaikius moduliaciją“, – pabrėžė V. Paršiukaitė.

Komunikacijos skyriaus vedėja pažymėjo, kad NMA svetainė yra nuolat tobulinama. Ji pritaikyta ir išmaniesiems mobiliesiems įrenginiams. Taip didinamas informacijos apie paramą prieinamumas, sudaromos galimybės ja naudotis ne tik kompiuteryje, bet ir telefone.

Neseniai atliktoje apklausoje paaiškėjo, kad 62 proc. pareiškėjų ir paramos gavėjų NMA svetainę nurodo kaip pagrindinį informacijos apie KPP priemones gavimo šaltinį. Anot V. Paršiukaitės, tai tik įrodo, kad elektroninės erdvės reikšmė administruojant Europos Sąjungos paramą nuolat auga: klientai vertiną operatyvų informacijos pateikimą bei interaktyvumą.

 
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką