Dabar populiaru
Publikuota: 2013 kovo 23d. 20:34

Rokiškio ūkininkų vadovas Vytautas Šlikas: „Dabar suvaldyti situaciją galima tik pyragu ir botagu“

Vytautas Šlikas
15min.lt nuotr. / Vytautas Šlikas

Prezidentę Dalią Grybauskaitę pavadinęs Grybaite, Lietuvos ūkininkų sąjungos Rokiškio skyriaus vadovas Vytautas Šlikas sukėlė penktadienį vykusio Lietuvos visuotinio žemdirbių suvažiavimo dalyvių juoką ir savo ugninga kalba prikaustė jų dėmesį.

„Grybaitei“, kaip ir kitiems buvusiems ir esamiems Lietuvos vadovams, V.Šlikas žėrė priekaištus dėl nustekento ir nepelnytai žeminamo žemės ūkio.

„Dabar jie nori atstatyti žemės ūkį, o ar bent vieną nuteisė, kuris jį sugriovė?“ – garsiai klausė V.Šlikas, sulaukdamas tūkstantinės auditorijos plojimų. Kaip žemės ūkio priešus jis minėjo Gediminą Vagnorių, Algirdą Brazauska, Dalią Grybauskaitę.

Karingai nusiteikusio ūkininko įsitikinimu, „dabar suvaldyti situaciją galima tik pyragu ir botagu“. Jis pabrėžė, kad ūkininkas, kaip ir mokytojas, turėtų būti visuomenės viršuje, tačiau šiandien jie yra žeminami ir neturi jokių teisių. „Mokytojas yra beteisis. Jis turi pareigas, bet neturi teisių. O mokinys turi teises, bet neturi pareigų. Jei taip bus ir toliau, užauginsime nenorinčią ir nemokančią dirbti kartą“, – aiškino V.Šlikas.

Jis siūlė kaimo mokyklose vesti darbštumo pamokas, nes „dabar jaunimas tik įsikniaubia į telefoną ir nieko nemato, grįžę namo sėda prie kompiuterio. Reikia juos mokyti dirbti“.

15min.lt primena, kad kovo 22 d., penktadienį, Kauno sporto halėje vyko trečiasis visuotinis Lietuvos žemdirbių suvažiavimas. Jame svarstyti svarbiausi ūkininkams klausimai. Po perskaitytų pagrindinių pranešimų buvo suteiktas žodis visiems norintiems pasisakyti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką