Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 15d. 14:49

Trąšų rinką prižiūrės tarnyba, kuriai vadovauja Sergejus Fedotovas

Sergejus Fedotovas (kairėje) ir Vladimiras Romanovas Škotijoje
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Sergejus Fedotovas (kairėje) ir Vladimiras Romanovas Škotijoje

Vyriausybė pritarė Ekonomikos ir inovacijų ministerijos siūlymui visą tręšiamųjų produktų rinkos – tiek didmeninės, tiek mažmeninės – priežiūrą patikėti Valstybinei augalininkystės tarnybai. Jai vadovauja Sergejus Fedotovas, kurio patikimumą ilgai tikrino Valstybės saugumo departamentas.

Iki šiol trąšų kokybę tikrino Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba.

Vyriausybė pranešime skelbia, kad Augalininkystės tarnyba „turi visą reikiamą bazę – nuo pasienio kontrolės postų, regioninių skyrių iki produktų kokybės tyrimų laboratorijos“. Be to, esą tai padės taupyti biudžeto lėšas ir užtikrins kontrolę.

Augalininkystės tarnyba turės užtikrinti importuojamų produktų kontrolę pagal š. m. sausio 11 d. priimto Tręšiamųjų produktų įstatymo nuostatas.

Iki tol Lietuvoje nebuvo nacionalinio teisės akto, reglamentuojančio ne tik iš ES, bet ir iš kitų šalių įvežamus tręšiamuosius produktus, jų kokybės užtikrinimą ir naudojimą.

Kaip skelbė 15min, S.Fedotovas yra buvusios parlamentarės, Darbo partijos byloje nuteistos Vitalijos Vonžutaitės sutuoktinis, Rusijoje besislapstančio žlugusio Ūkio banko savininko Vladimiro Romanovo buvęs bendražygis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką