Brisbeno moterų turnyras baigėsi triuškinama Serenos Williams pergale

Tenisas
2013-01-05 17:24
Serena Williams niekam nepaliko vilčių „v“ turnyre ir užtikrintai tapo šio WTA serijos turnyro nugalėtoja. 31 metų amerikietė finale 6:2, 6:1 sutriuškino rusę Anastasiją Pavliučenkovą. Mačas truko vos 50 minučių. Susitikimo pradžioje abi tenisininkės laimėjo po du geimus, tačiau vėliau S.Williams ėmė dominuoti centriniame Brisbeno teniso korte. Amerikietė mače atliko devynis neatremiamus padavimus ir po sėkmingo pirmo padavimo laimėjo 91 procentą taškų. A.Pavliučenkova nesugebėjo atlaikyti agresyvių varžovės smūgių nuo galinės linijos ir padavimų. S.Williams padavimas dar kartą šiam turnyre skriejo 200 km/h greičiu. Rusijos tenisininkė pripažino, kad prieš taip galingai žaidžiančią varžovę neturėjo šansų. „Sveikinu tave Serena, – po mačo pareiškė 21 metų Rusijos tenisininkė. – Kai žaidžiu su tavimi, kartais pagalvoju, kad nemoku žeisti teniso.“ S.Williams iškovojo jau 46-ą trofėjų karjeroje. Praėjusiais metais turnyro Brisbene nugalėtoja tapo Estijos tenisininkė Kaia Kanepi.
Temos: 1 Serena Williams