Marcosas Baghdatis - Florianas Mayeris 6:4, 6:4 (visas mačas)

Tenisas
2013-01-03 15:08
Trečias pagal skirstymą „Brisbane International“ turnyre Gillesas Simonas iškovojo sunkią pergalę ir pateko į ATP 250 serijos varžybų ketvirtfinalį. Prancūzijos tenisininkas 7:6(5), 7:6(5) nugalėjo Kolumbijos atstovą Alejando Fallą. G.Simonas antro seto pradžioje laimėjo varžovo padavimų seriją, tačiau nesugebėjo išsaugoti pranašumo. A.Falla išplėšė pratęsimą, tačiau tie-break‘e G.Simonas išsiveržė į priekį 5:2. Mačas truko dvi valandas ir 12 minučių. Buvusi šešta pasaulio raketė antrus metus iš eilės sieks patekti į Brisbeno turnyro pusfinalį. G.Simonas kovos su Marcosu Baghdačiu. Kipro tenisininkas po 71-ą minutę trukusios kovos 6:4, 6:4 nugalėjo vokietį Florianą Mayerį. 36-ą vietą pasaulio reitinge užimantis M.Baghdatis sieks revanšo G.Simonui už pralaimėjimą metų pabaigoje vykusiame „BNP Paribas Masters“ turnyre Paryžiuje.