Neįveikiama lietuvių pora: antrus metus iš eilės laimėjo Žmonų nešimo čempionatą

Užsienis
2019-07-08 10:58
Reuters
Lietuviai sutuoktiniai ir vėl laimėjo žmonų nešimo čempionų titulą Suomijoje. Šį titulą, dėl kurio varžosi vyriškiai su žmonomis ant pečių, jie nuskina jau antrus metus iš eilės. Kaip rašo naujienų agentūra AP, Vytautas Kirkliauskas ir jo žmona Neringa Kirkliauskienė per 1 minutę 6,72 sekundes šeštadienį įveikė sunkų 253,5 metrų kliūčių ruožą. Labai nedaug – vos sekundės dešimtąja dalimi – nuo jų atsiliko čempiono titulą net šešis kartus anksčiau iškovojęs suomis Taiisto Miettinen ir jo naujoji partnerė Katja Kovanen. Ši lietuvių pora nugalėjo ir praėjusiais metais. Pirmą kartą pora varžėsi Sonkjaravi miestelyje dar 2005-aisiais.
Temos: 3 Suomija Vyras Žmona