Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 04 01, 09:55

A.Valinskas iš V.Romanovo nusipirko mintį leisti lietuvišką „Playboy“

Atrodo, kad šnekos apie tai, kad pramogų pasaulio liūtas Arūnas Valinskas ir milijardierius Vladimiras Romanovas iškasę karo kirvį – iš piršto laužtos.
Foto naujienai: A.Valinskas iš V.Romanovo nusipirko mintį leisti lietuvišką „Playboy“
Foto naujienai: A.Valinskas iš V.Romanovo nusipirko mintį leisti lietuvišką „Playboy“ / zmones24.lt
Atrodo, kad šnekos apie tai, kad pramogų pasaulio liūtas Arūnas Valinskas ir milijardierius Vladimiras Romanovas iškasę karo kirvį – iš piršto laužtos. Šį vakar „Auksinių svogūnų“ ceremonijoje V.Romanovas tiesioginėje televizijos transliacijoje šoks baletą. Savaitę prieš tai vyrai sėdėjo prie derybų stalo ir tarėsi dėl kitų dalykų. A. Valinskas ir V.Romanovas tarėsi dėl bendro verslo – lietuviško žurnalo „Playboy“ leidimo. Sporto televizijos kanalą neseniai įsigijęs milijardierius nutarė mintį apie žurnalą parduoti A.Valinskui. Sandorio suma kol kas neįvardinta. A.Valinskas prasitarė tik tiek, kad tarp visų sąlygų V.Romanovas paprašęs kelių leidinio prenumeratų neribotam laikui.
Žurnalas „Playboy“ lietuvių kalba turėtų pasirodyti jau šio mėnesio pabaigoje. Ant pirmojo jo viršelio puikuosis žinoma manekenė Vaida Židonytė. Nuotraukas galite pažiūrėti fotogalerijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką