15min be reklamos
2007 08 02, 00:00

Agnė Armoškaitė-Šemberienė bus šokėja

Foto naujienai: Agnė Armoškaitė-Šemberienė bus šokėja
Agnė Armoškaitė. Jono Staselio nuotr. / zmones24.lt
Agnė ARMOŠKAITĖ-ŠEMBERIENĖ (26) automobilyje kasdien vežiojasi šokių batelius. Keletui valandų per dieną meta visus darbus ir kantriai mokosi šokio žingsnelių, nes prieš keletą savaičių apsisprendė dalyvauti „Lietuvos šokių dešimtuko" projekte. Laidos rengėjai tikina, kad ji - labai užsispyrusi mokinė.


Panašu, tave vis dėlto pavyko įkalbėti...
Praėjusiais metais nesiryžau. Nebuvau tikra, ar užteks laiko. Šiemet laiko turiu dar mažiau, bet sutikau. Pasižadėjau sau, kad nepaisant visų darbų mūsų „Elitaz", rasiu keletą valandų per dieną šokiui. Kol kas nenoriu apie tai kalbėti, bet iš tiesų daug dirbame, repetuojame.

Nejau niekada nesi mėginusi šokti?
Jokiuose būreliuose, jokiuose šokių kolektyvuose! Kai dainavau, bandžiau judėti per pasirodymus, bet tai nebuvo šokis, greičiau scenos judesys. Po keleto savaičių repeticijų lenkiu galvą prieš šokėjus. Jų darbas - be proto sunkus. Ir be proto gražus. Visada maniau, kad kiekvienai moteriai ne prošal pasimokyti šokio judesių ir gražios laikysenos. Šokiai - labai gražu ir moteriška.

Ar praėjusį sezoną žiūrėjai „Lietuvos šokių dešimtuko" laidas?
Atidžiai nesekiau, bet turėdama laiko būtinai pažiūrėdavau. Gal todėl ir buvo drąsiau, nes mačiau, jog tai - vykusi laida.

Girdėjau kalbant televizijos užkulisiuose: Agnė labai užsispyrusi, ji gali daug pasiekti...
Kur eisim, dar pažiūrėsim. (Juokiasi.) Labai stengiuosi. Vieni dalykai sekasi sunkiau, kiti - lengviau. Dabar dirbame, apie konkursą kol kas negalvojame.

Betgi Ožiaragis nebūtų Ožiaragiu, jei nenorėtų laimėti!
Visi, nusprendę dalyvauti tokiuose projektuose, nori laimėti. Meluotų, jei sakytų, kad ne.

Ar tavo spintoje yra nors viena suknelė, tinkama pasirodyti ant parketo?
Jei gerai pagalvočiau, gal ką ir pritaikyčiau. Apskritai į visa tai noriu žvelgti labai kūrybiškai ir originaliai. Ir į šokį, ir į drabužius. Pirmąsias repeticijų savaites, patikėkite, apie sukneles tikrai negalvojau. Man labiau rūpėjo išmokti šokio žingsnelius ir sukurti choreografiją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką