Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 04 15, 12:41

Agnę Ditkovskytę medžioja rusų spauda

Agnę Ditkovskytę dabar medžioja rusų spauda. Ji – populiari aktorė, pasirašiusi kontraktą su žymia kosmetikos kompanija.
Foto naujienai: Agnę Ditkovskytę medžioja rusų spauda
Foto naujienai: Agnę Ditkovskytę medžioja rusų spauda / zmones24.lt
Rusų spauda apie ją rašo: „Devyniolikmetė Agnė Ditkovskytė – ypač turtinga, naujus automobilius ji keičia per dažnai, gyvena prabangiame bute, perka tik pačius brangiausius drabužius ir skaitydama scenarijų domisi tik honoraro dydžiu...“ Visos tos paskalos žeidžia jauną simpatišką lietuvaitę.
Agnę Ditkovskytę dabar medžioja rusų spauda. Ji – populiari aktorė, pasirašiusi kontraktą su žymia kosmetikos kompanija. O svarbiausia – Agnė jau dvejus metus draugauja su ypač garsiu Aleksejumi Čadovu. Gražuolės jaunutės merginos amžius kol kas neleidžia jai uždirbti milijonų, tačiau jau dabar ji gali mėgautis šlove... Prieš ketverius metus vos penkiolikos sulaukusi Agnė kartu su mama, aktore Tatjana Liutajeva, paliko Vilnių ir čia gyvenantį tėvą – Olegą Ditkovskį. „Lietuvoje jau nebeturėjau namų, nebuvo kur gyventi, o buto nuoma buvo per brangi. Neturėjau ir darbo teatre... Iš Lietuvos nebėgau, tiesiog tikėjau, kad Maskvoje bus lengviau“, – prisimena Tatjana Liutajeva.
Pripažinimo ir sėkmės Maskvoje Tatjanai ilgai laukti nereikėjo... Čia visi dar ir dabar prisimena filmą, kuriame Tatjana vaidino prieš dvidešimt metų. „Pirmyn Gardemarinai“ sulaukė neįtikėtinos sėkmės, o po jo pasirodymo ekranuose – vardas Anastasija tapo labai madingas. Pagrindinio vaidmens atlikėja Tatjana tada įsimylėjo lietuvį ir išvyko gyventi į Vilnių. Atsisakiusi šlovės ir karjeros Tatjana ištekėjo už aktoriaus Olego Ditkovskio. Jiems gimė Agnė. Vėliau garsų vaidmenį atlikusi aktorė susituokė su aktoriumi Roku Ramanausku. Jiems gimė sūnus Dominykas. Ir štai po antrųjų skyrybų Tatjana nusprendė sugrįžti į Maskvą. Po dvidešimties metų jį grįžo į Lietuvos sostinę ir į Maskvą atsivežė dukrą.
Intriguojantis susitikimas ir pasakojimas apie jaunos lietuvaitės šlovės akimirkas „Lietuvos ryto televizijoje“ jau šį ketvirtadienį, balandžio 17 dieną, 19.10 val. tik per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką