Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 03 12, 11:15

Agnė Jagelavičiūtė: „Aš galiu gyventi ir be televizijos!“

Buvusi televizijos laidų vedėja Agnė Jagelavičiūtė šiuo metu tiesiog tinginiauja ir mėgaujasi ramiu gyvenimu. Ji džiaugiasi, kad pagaliau gali daryti tai, apie ką seniai svajojo.
Foto naujienai: Agnė Jagelavičiūtė: „Aš galiu gyventi ir be televizijos!“
Agnė Jagelavičiūtė. Viganto Ovadnevo nuotrauka / zmones24.lt
Buvusi televizijos laidų vedėja Agnė Jagelavičiūtė šiuo metu tiesiog tinginiauja ir mėgaujasi ramiu gyvenimu. Ji džiaugiasi, kad pagaliau gali daryti tai, apie ką seniai svajojo.

Tinginiauja
Šį savaitgalį Agnė grįžo iš Maskvos – tiesiog norėjo prasiblaškyti. „Jau seniai nebuvau niekur išvažiavusi, todėl labai norėjau pakeisti aplinką. Nors pastaruoju metu nepersidirbu, todėl nelabai galiu skųstis, kad esu pavargusi. Atostogų tarsi ir nereikia. Dabar ir taip gyvenu kaip inkstas taukuose, bet tokios progos negalėjau praleisti“, – šypsosi ji. Agnė paliko televiziją ir dabar tiesiog mėgaujasi gyvenimu. „Gyvenu tinginio ritmu: ilgai miegu, skaitau knygas, daug laiko praleidžiu su draugais. Įdomiausia, kad per šį pusmetį supratau, jog nesu karjeristė. Aš ne iš tų, kurioms svarbiausia – darbas. Man kur kas svarbiau vidinė ramybė. Tikriausiai net ir namų šeimininke galėčiau būti. Nors, gal nelabai... Bet dėl darbo aukoti visą savo gyvenimą tikrai nenoriu. Daugelis skuba, lekia ir nemato, kas dedasi aplinkui. Ir aš tik dabar supratau, kad gebėjimas matyti, kas yra aplinkui, – didžiulė laimė. Nenoriu vaidinti romantikės, bet galėčiau papasakoti apie visus Gedimino gatvės namus. Jie visi įspūdingi, išpuošti. Dabar man smagu tiesiog į juos žiūrėti“, – pasikeitusiu požiūriu dalijosi Agnė.

Svarbiausia – ambicijos
Agnė dabar jau gali atvirai pasakyti, kad pasitraukti iš laidos „Paparacai.lt“ buvo jos pačios sprendimas. Patyrusi įvairių pramoginių laidų vedėja ekrane nenorėjo šmėžuoti tik su apatiniais ir vaidinti kvailelę. „Tiesiog nesutapo mano ir laidos prodiuserių požiūriai, ir aš išėjau. Ir dėl to labai džiaugiuosi. Ambicijos ir principai mano šeimoje visada buvo vertinami. Gerbdama moteris, kurios dirba toje laidoje, nes jos tikrai nuostabios, galiu pasakyti, kad pats projektas – visiškas šnipštas. Dėkoju visiems, kurie patarė išeiti iš to tragiško projekto.“ Agnei juokingiausia, kad „Paparacai.lt“ kūrybinė grupė ne kartą ją kvietė dalyvauti jų laidoje. „Keista, kad žmonės galvoja, jog aš bet kokia kaina veršiuosi į televiziją. Neisiu aš į tą projektą. Ir galiu viešai pasakyti, kad baisėjausi ir iki šiol baisiuosi ta laida“, – tvirtą nuomonę išsakė Agnė.

Gali gyventi ir be televizijos
Pastaruoju metu Agnė nebendravo su žiniasklaida. Jos nuomone, kai nedirbi televizijoje, tai ir viešumo nereikia. „Visi puikiai žino, kad pasirašant kontraktą, jame užsimenama ir apie komunikaciją. Kadangi dabar nedirbu jokioje televizijoje, stengiuosi, kad informacijos apie tai, kokius batukus nusipirko Agnė, būtų kuo mažiau. Aš visada buvau iš tų, kurie viską pasakoja. Bet tą dariau iš draugiškumo – nuolat bendraudamas su žurnalistais, su jais susidraugauji ir, kai paskambina, lyg ir negali nekalbėti. O kai nustojau kalbėti, nes norėjau nuo visko pailsėti, spaudoje apie mane pasipylė visokiausių baisybių, gandų ir pramanų. Maniau, žurnalistai, su kuriais bendraudavau, mane supras. Bet kur tau... Dėl to man labai liūdna“, – skaudžia patirtimi dalijosi TV laidų vedėja. Agnė neslepia, kad mielai grįžtų į televiziją, bet tik į gerą projektą. „Jeigu kažkam atrodo, kad aš negaliu be televizijos – labai klysta. Man tikrai nereikia ir niekada nereikėjo televizijos dėl televizijos. Taip, aš labai noriu į televiziją, bet tik į rimtą, linksmą ir gerą laidą. Nesimaivydama ir nesusireikšmindama galiu pasakyti, jog per šį pusmetį bent po tris kartus per dieną gaudavau pasiūlymą dalyvauti vienoje ar kitoje laidoje. Sutikau dalyvauti tik tuose projektuose, kurie man buvo smagūs – kartu su Stano dainavau „Žvaigždžių duetuose“ ir nardžiau.“ Žavioji Agnė juokiasi iš tų, kurie jau spėjo ją pavadinti dainininke, ir visus ramina, kad dainuoti tikrai nesiruošia.

Nori būti laiminga
Paklausus apie svajones, Agnė surimtėja. „Labai bijau neteisingai panorėti, nes tikiu, kad norai pildosi. Tik niekada nebūna taip, kad gautum viską. Kai su vyru nusipirkome butą Teatro gatvėje, buvau labai laiminga. Man nieko nereikėjo, tik... kad kada nors gyvenčiau Didžiojoje gatvėje. Dabar aš joje gyvenu... Bet, matyt, neteisingai suformulavau norą – nepasakiau, kad mes gyventume... Ir yra, kaip yra. Dabar bijau klaidingai panorėti. Bet galiu pasakyti, kad labai noriu, jog viskas būtų gerai: kad turėčiau vyrą, kurį dievinčiau, kuris dievintų mane ir mes turėtume vaikų. Aš esu labai paprasta moteris, kuriai būtina į kažką atsiremti. Tačiau kol kas tokio žmogaus nėra. Gal skambės banaliai, bet aš kaip ir visos labai noriu būti laiminga“, – šypsodamasi pokalbį baigia Agnė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką