Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 05 07, 16:03

Aistė Jasaitytė atsisveikina su podiumu

„Aš jau nebegaliu ramiai vartyti moteriškų žurnalų, perpildytų patarimais, kaip per trumpą laiką atsikratyti svorio, kokios dietos ir piliulės padarys moterį liekną ir laimingą“, – sako garsus modelis Aistė Jasaitytė.
Foto naujienai: Aistė Jasaitytė atsisveikina su podiumu
Foto naujienai: Aistė Jasaitytė atsisveikina su podiumu / zmones24.lt
„Aš jau nebegaliu ramiai vartyti moteriškų žurnalų, perpildytų patarimais, kaip per trumpą laiką atsikratyti svorio, kokios dietos ir piliulės padarys moterį liekną ir laimingą“, – sako garsus modelis Aistė Jasaitytė. 12-ka metų grožio ir mados industrijoje dirbusi ir pusę pasaulio išmaišiusi jauna moteris be gailesčio atsisveikina su podiumu.
„Kai pavartau savo dienoraštį, įsitikinu, kad didesnę karjeros dalį aš buvau nelaiminga. Buvau tarsi daiktas, privalantis visada būti gražus, lieknas – t.y tinkamas vartojimui“, – prisipažins ji. Garsi manekenė kardinaliai keičia gyvenimą. Aistė pasiryžo padėti tiems, kas turi valgymo sutrikimų, kenčia nuo bulimijos, anoreksijos, tačiau gėdijasi tai pripažinti. Daugiau apie savo gyvenimo pokyčius Aistė papasakos šios savaitės laidoje „Lietuvos ryto televizija“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką