Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 02 17, 03:05

Aistė Pilvelytė: "Jau laikas vaikams!"

Paslaptinga, nesivaikanti skandalų, visuomet siekianti tobulybės ir itin savikritiška – tokia yra dainininkė Aistė Pilvelytė. Jos manymu, viešai pasakoti apie savo jausmus neverta, bet šįkart moteris labai atvira!
Foto naujienai: Aistė Pilvelytė: "Jau laikas vaikams!"
Aistė Pilvevylė apie asmeninį gyvenimą atvirauti nemėgsta. Ypač apie jausmus / zmones24.lt
Savo ašarų niekam nerodo

Paklausus, ar šešis kartus bandžiusi laimę „Eurovizijos“ konkurse, ji ryšis tam dar kartą, Aistė juokiasi: „Taip taip, „Eurovizija“ be Aistės Pilvelytės neįmanoma.“ Dainininkė įsitikinusi, kad pavargti nuo šio konkurso tiesiog neįmanoma, juk jis vyksta tik kartą per metus. Aistei „Eurovizijos“ konkurse sekasi gana neblogai, tačiau užkopti į Olimpą dainininkei vis dar niekaip nepavyko. „Man patinka dalyvauti, o po to išklausyti artimų žmonių, draugų atsiliepimus ir komentarus apie savo pasirodymą. Tik gaila, kad apskritai balsuoja nedaug žmonių“, – savo mintimis dalinosi Aistė. Ji pripažįsta, kad ir šįsyk tikėjo savo daina ir turėjo vilties nugalėti. „Tačiau šis konkursas – loterija“, – teigia atlikėja.

Amuletas nepadėjo

Daugelis po konkurso stebėjosi Aistės Pilvelytės sugebėjimu išlikti visiškai šalta. Taip yra dėl to, kad Aistė nelinkusi viešai demonstruoti savo jausmų ir ašarų. „Aš galiu pravirkti žiūrėdama į benamį, valkataujantį šunį, bet viešai manęs verkiančios nepamatysite!“ Iš tiesų po konkurso, likusi antra, Aistė ne verkšleno, o spinduliavo aplinkiniams puikią nuotaiką ir šiltai šypsojosi. „Reikia mokėti kontroliuoti emocijas bet kokioje situacijoje, nereikia pūsti iš to burbulo – tuomet visiems bus paprasčiau. Neįsivaizduoju, kas turėtų atsitikti, kad pravirkčiau viešai“, – svarsto ji. Tiesa, moteris prasitarė, kad šiais metais į konkursą atsinešė kaimynės dovanotą amuletą, tačiau eidama į sceną neturėjo kur jo įsidėti, todėl paliko užkulisiuose. „Gal dėl to ir likau antra?“ – juokauja Aistė. Jei atlikėjai nesinori rodyti savo emocijų viešai, tai gal jos pratrūksta namuose? „Oi, ne. Aš tikrai neverkiau! Iš karto po konkurso važiavau su draugais linksmintis ir švęsti draugo gimtadienio.“

Meilė – jos gyvenimo variklis

Prabilus apie jausmus, Aistė surimtėja ir pradeda atsargiau rinkti žodžius. „Meilė mane verčia tobulėti, daryti gerus darbus ir eiti į priekį. Jei neturi mylimo ir mylinčio žmogaus – sunku“, – pabaigia mintį. Kai kalba apie vyrą – jos akys spinduliuoja. Aistė užtikrina, kad Vladas – jos žmogus. Trejus metus kartu gyvenantys sutuoktiniai, anot moters, kaip ir kiekviena pora turėjo vienas prie kito taikytis, ieškoti kompromisų, priimti vienas kito trūkumus. „Žinote, kodėl vyrai bėga nuo moterų? Nes moterys stengiasi juos pakeisti, perauklėti. Manau, tai didžiausia moterų klaida. Aš Vlado niekada nesistengiau keisti ar auklėti, mes kalbamės, aiškinamės ir surandame bendrą sprendimą“, – tikina ji. Visiškai netikėtai Aistė ima kritikuoti save: „Nesu aš angelas, tikrai žinau, kad turiu ne itin gerų savybių, apie kurias žino tik mano artimiausi žmonės.“ Paklausus, ar Aistė moka pykti ir ar kada nors pakelia toną, dainininkė kone sušunka: „O taip! Juk visko pasitaiko. Kaip gi dainininkė nepakels balso?“ O surimtėjusi paaiškina: „Jei pakeliu balsą, man reikia priminti, kad viską galima išsiaiškinti gražiai. Tačiau vyrui pakeltu tonu kalbėti su manimi neleidžiu.“ Nedrąsiai, bet vis dėlto moteris pripažįsta, kad nekalbadienių jų šeimoje taip pat būna. Aistė neslepia, kad pati gali labai ilgai tylėti. „Kas pirmasis dažniausiai nutraukia tylą?“ – klausiu Aistės. „Įvairiai. Kartais aš pati nusileidžiu ir imu kalbėti, – prisipažįsta ji. – Gali tylėti, bet kiek ilgai? Ateina momentas, kai reikia susėsti ir viską ramiai išsiaiškinti – pasikalbėti, pasibučiuoti ir daugiau nebetylėti.“

Kvepia šeimos pagausėjimu

Iš jaukių namų Aistė ir Vladas netrukus ketina išsikelti į naują, dar gražesnį, dar erdvesnį ir patogesnį būstą. „Kvepia šeimos pagausėjimu?“ – nepalieku ramybėje Aistės. Pasak moters, apie tai jiedu su vyru jau galvoja, tik šiuo metu turi keletą neatidėliotinų darbų. „Ką tik baigėsi „Eurovizija“, dabar prasidėjo „Žvaigždžių duetų“ filmavimai, jau turime persikelti į naujus namus – situacija ne itin palanki. Tačiau galiu pasakyti, kad jeigu netikėtai pastočiau, labai apsidžiaugčiau, nes jaučiuosi tam jau pasiruošusi“, – intriguoja dainininkė. Aistė nustebina sakydama, kad svajoja apie keturis ar net penkis vaikus. „Įsivaizduoju, kaip smagu stebėti augančius, bręstančius vaikus. Įsivaizduoju, kaip smagu susėsti visiems prie stalo ir valgyti skanią vakarienę, augti ir tobulėti kartu su jais“, – tarsi motinos lūpomis prabyla Aistė. Moteris jaučia, kad dėl savęs jau pagyveno, o dabar pats laikas vaikams!

Vyras viešumos nemėgsta

Aistė sutinka, kad daugelį domina atlikėjų asmeninis gyvenimas, šeimos paslaptys, tačiau ji šiuo klausimu turi tvirtą nuomonę. „Aš dainuoju ir noriu, kad žmonės girdėtų apie mano kūrybą. Nesmerkiu tų, kurie mielai kartu fotografuojasi ir kalba, bet mano vyrui to tikrai nereikia. Jeigu atvirai, Vladui nei šilta, nei šalta, kas vyksta tame pramogų pasaulyje. Tai yra mano darbas, aš šou pasaulyje esu jau seniai, o kam jam tas viešumas?“ Pasak Aistės, jiedu nei slepiasi, nei trokšta dėmesio. O į vakarėlius apskritai vaikšto labai retai, nes visos linksmybės dažniausiai vyksta jų pačių artimiausių žmonių rate. Gėlės į namus, skani vakarienė, poilsis Druskininkuose – visa tai įprasta Aistės gyvenime. Paklausus, ar Aistė mėgsta vyrą pradžiuginti staigmenomis, ji susigėsta... O štai Vladas jau ir Valentino dienos proga kelionę buvo suplanavęs, tik, deja, dėl žmonos koncertų ją teko atidėti. „Jis jau prieš kurį laiką užsiminė, kad nieko neplanuočiau, bet aš visai užmiršau ir susitariau dėl koncerto. Kai Vladas išgirdo, kad derinu pasirodymo detales su užsakovais, jau buvo per vėlu, nes bilietai kelionei į Paryžių buvo užsakyti. Na ką, teko atšaukti ir nukelti skrydį į mėnesio pabaigą“, – šypsosi Aistė. Jiedu, pasak moters, užsienyje atostogauja bent kartą per metus. Dažnai ir į Druskininkus nuvažiuoja pasilepinti. Aistė džiaugiasi, kad dviese jiems labai gera. „Kai yra abipusis ryšys, gera būti kartu ir ne visuomet reikia kompanijos. Tik, deja, tokių šeimų nedaug“, – taip Aistė baigia pokalbį ir išskuba į repeticijas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką