15min be reklamos
2008 01 23, 00:00

Aktorė Kristina Kazlauskaitė ves naują laidą

Nors po „Žvaigždžių duetų" aktorė, renginių ir televizijos laidų vedėja Kristina Kazlauskaitė dievagojosi, kad daugiau nedalyvaus jokiame šou, netrukus ją vėl išvysime televizorių ekranuose.
Foto naujienai: Aktorė Kristina Kazlauskaitė ves naują laidą
Nuotraukos redakcijos archyvo / zmones24.lt
Nors po „Žvaigždžių duetų" aktorė, renginių ir televizijos laidų vedėja Kristina Kazlauskaitė dievagojosi, kad daugiau nedalyvaus jokiame šou, netrukus ją vėl išvysime televizorių ekranuose - aktorė ves laidą „Švieski man vėl".


Keletas faktų
Profesija - aktorė (karjerą pradėjo 1975 m. Jaunimo teatre).
Per beveik trisdešimt metų darbo teatre sukūrė daugiau kaip penkiasdešimt vaidmenų. Taip pat yra vaidinusi kino filmuose ir TV spektakliuose („Riešutų duona", „Sveika, Irena" ir kt.).
Pirmojoje lietuviškoje operoje „Meilė ir mirtis Veronoje" (premjera 1982 m.) atliko Džuljetos vaidmenį.
Ne mažesnį populiarumą aktorei suteikė dalyvavimas TV pramoginėje laidoje „Dviračio žynios".
Šeima: turi sūnų. Anot aktorės, jį paviliojo ne aktorystė, o sportas.
Naujausias pirkinys - svajonių namas prie Vilniaus, šalia Žaliųjų ežerų.


Jums turbūt pažadėjo aukso kalnus, kad sutikote vesti naują TV laidą. Juk prisiekėte daugiau nedalyvauti jokiuose televizijos projektuose.
Pasiūlė ir nesispyriojau, nors svajoju vesti visai kitokio pobūdžio laidas. Kokias, nesakysiu, nes amžinai prisikarksiu ir norai neišsipildo. Juk reikia kažkaip duonai užsidirbti. Be to, man patinka bendrauti, pažinti naujus žmones. Televizija tam - puiki vieta.

O teatras?.. Ar turite planų grįžti į sceną?
Ne, be to, ir balsas nebe tas. Tik dabar supratau, kokia stipri yra scenos trauka. Nepalyginama su televizijos, apie kurią visi šneka. Teatrui iki šiol jaučiu nostalgiją.

Vasarį jus išvysime vedančią laidą kartu su scenos vilku, legendiniu atlikėju Stasiu Povilaičiu. Šaunus duetas...
Jis bus tarsi laidos vėliavnešys, simbolis. Juk projekte „Švieski man vėl" dėl šlagerių karaliaus titulo rungsis vyresniosios kartos estrados garsenybės. Bus karšta... Žiūrovai kiekvieną savaitę balsuos, kuris turi palikti sceną. Dar vienas muzikinis televizijos šou tiems, kurie nuobodžiauja ilgais žiemos vakarais.

Muzikinį projektą „Žvaigždžių duetai" prisimenate su nostalgija ar?..
Greičiau kaip siaubingą košmarą, nes jis man „kainavo" ir daugybę nervų, ir nemigo naktų, ir gėdos. Net numečiau nemažai svorio, bet tai gal ir į naudą (kvatoja). Dainos tekstus mokiausi virtuvėje maišydama puodus, ir ne tik. Patyriau tokį „ekstrymą", ko gyvenime labai nemėgstu. Jei ne scenos partnerio V. Urbono kantrybė, kažin ar būčiau ištvėrusi.

Ar su V. Urbonu vis dar dainuojate duetu?
Jei pakviečia, neatsisakome padainuoti. Bet daugiau nedalyvausiu jokiame šou. Nebent tik kaip vedėja, nes nelaikytų nervai (juokiasi). Esu maksimalistė. Jei ką darau, atiduodu visą save, todėl paskui jaučiuosi it išsunkta citrina.

Viename interviu sakėte, kad gyvenimas jums pamėtėja vis naujų siurprizų. Kokių atnešė naujieji Žiurkės metai?
Pats pirmasis ir yra pasiūlymas vesti naują TV3 laidą. Man kažką vis pasiūlo iš šalies. Toks jausmas, kad ten, aukščiau, sėdintieji ima ir už mane nusprendžia, ko man reikia. Ką pati suplanuoju, dažniausiai nepavyksta.

Išduokite savo žavesio paslaptį. Iš kur tos ugnelės akyse?
Nematau aš nei tų ugnelių, nei to žavesio, bet... malonu, jei taip kam nors atrodo iš šalies. Neturiu jokių jaunystės eliksyro paslapčių. Nors apie save esu girdėjusi tiek paskalų, kad mirk iš juoko. Sklido gandai, jog esu pasidariusi ne vieną plastinę operaciją. Galbūt ta ugnelė vis dar dega, nes myliu gamtą, muziką, žmones - širdies gilumoje esu romantikė ir optimistė.

Kas geriausiai padeda išsklaidyti niūrią nuotaiką, atgauti jėgas?
Kad neturiu ypatingų pomėgių. Apskritai man nesiseka gyventi taip, kaip noriu. Mėgstu keliauti, bet niekur neišvažiuoju. Patinka megzti ir gaminti valgį - nei virbalų į rankas paimu, nei samčio. Pastaruoju metu beveik nieko negaminu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką