Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 05 02, 11:53

Alanas Chošnau šturmuos Ameriką?!

Alano Chošnau Čikagoje įrašytas dainas netrukus išgirs ne tik jo gerbėjai Lietuvoje, bet ir klausytojai anapus Atlanto.
Foto naujienai: Alanas Chošnau šturmuos Ameriką?!
Foto naujienai: Alanas Chošnau šturmuos Ameriką?! / zmones24.lt
Keletas faktų
Gimė – 1974 m. liepos 11 d. Vilniuje.
Mokslai – 1995 m. baigė Užsienio kalbų ir ekonomikos koledžą.
Muzikinė karjera – savamokslis atlikėjas. Šiuo metu balsą tobulina pas dainavimo mokytoją Ireną Novikienę. 1992 metais debiutavo su grupe „Naktinės personos“. Solinę karjerą pradėjo 2002 m.
Diskografija: su grupe „Naktinės personos“ įrašė 12 albumų, taip pat yra išleidęs 5 solinius albumus.
Apdovanojimai – ne kartą yra pelnęs geriausio metų atlikėjo titulą ir kt.

Po dviejų savaičių viešnagės Čikagoje grįžote netuščiomis...

Taip. Visada svajojau kurti dainas anglų kalba. Ir pagaliau atsirado puiki galimybė. Ten kartu su prodiuserių įmone „Hitsguad“ įrašiau tris kūrinius. Ištisas dvi savaites vyko intensyvus darbas. Amerikiečiai labai draugiški, geranoriški, nepavydūs kitų sėkmei ir su didžiausiu malonumu padeda kitiems. Visa komanda kūrėme tekstus, muziką. Mane mokė net taisyklingos tarties – įgijau naujos įdomios patirties. Dabar nekantriai laukiu, kaip mano muziką įvertins muzikos kritikai ir klausytojai anapus Atlanto.

O jei amerikiečiams jūsų dainos patiks?..

Tada rudenį vėl vyksiu į Čikagą. Su prodiuserių kompanija esu sudaręs preliminarią bendradarbiavimo sutartį. Būtų labai smagu padirbėti Amerikoje.

Nežadate apleisti gerbėjų ir tęsti muzikinės karjeros užsienyje?

Man puikiai sekasi ir Lietuvoje. Nežadu niekur bėgti. O jei atsiras galimybė prasiskverbti į Amerikos muzikos rinką, visiems tik į naudą. Kuo daugiau žmonių sužinos apie Lietuvą, tuo geriau.

Sutinkate, kad Amerika – neribotų galimybių šalis?

Išties Amerikoje yra daugiau galimybių siekti karjeros. Ir žinote kodėl?
Ten žmonės vertina visus darbus, nesvarbu, šlavėjas būtum ar dainininkas. Jei dirbi gerai, turi talentą, charizmą, esi darbštus, būsi pastebėtas ir įvertintas.

Ar tiesa, kad viešėdamas Amerikoje maitinotės mėsainiais?

Tikra tiesa, nes badauti nenorėjau. Kadangi dirbdavome iki vėlumos, o naktį arčiausiai veikianti buvo tik greito maisto užkandinė, dažniausiai pasisotindavome mėsainiais. Būna, retsykiais ir Lietuvoje užsuku į „McDonaldą“. Šiaip mėgstu sveiką ir skanų maistą. Nevalgau raudonos mėsos. Amerikoje man labai patiko puikus aptarnavimas, tolerancija, dėmesys klientui. Ten vadovaujamasi taisykle, kad pirkėjas visada teisus. Niekam nerūpi, storas tu ar plonas, kaip apsirengęs. Jautiesi laisvas ir nevaržomas.

Ar Amerikoje juntama šalį apėmusi ekonominė krizė?
Manau, ji palietė daugelį sričių, ypač verslo. Labai krito nekilnojamojo turto kainos. Dabar būstą Amerikoje galima nusipirkti kur kas pigiau nei Lietuvoje.

Kada galėsime išgirsti jūsų naująsias dainas?
Manyčiau, pirmoji daina per radiją turėtų nuskambėti pavasario pabaigoje. Vėliau visas tris dainas įtrauksiu ir į savo koncertinį repertuarą.

Muzikinė karjera jums puikiai sekasi. O kada su Linu Karaliumi-Ezopu pristatysite žadėtąją džinsų kolekciją?
Pastaruoju metu esu labai užsiėmęs, daug koncertuoju, pradėjau įrašinėti naują šeštąjį albumą, todėl verslo reikalus su Linu Karaliumi atidėjome netolimai ateičiai. Kol kas deriname organizacinius reikalus, ieškome partnerių ir t. t.

Kodėl kilo mintis kurti būtent džinsus vyrams?
Ši mintis kilo po vienos drabužių kolekcijos vyrams pristatymo. Labai nusivylėme, kad stiprioji lytis tarsi nuskriausta, dizaineriai nepasiūlo nieko įdomaus ir ypatingo. Man ir Linui gimė idėja papuošti vyrus originaliais džinsais, kurie yra geriausia kasdienė apranga.

Dalyvavote „Akvariumas 2“, „Šok su žvaigžde“ ir kituose TV projektuose. Jums tai – smagi atrakcija ar?..
Scenos žmogui reikia būti dėmesio centre, o dėmesys man patinka. Be to, visada norisi pasiekti kuo geresnį rezultatą, o tai padeda tobulėti. Dalyvaudamas TV projektuose, įgijau daug naujų draugų. Su šokių partnere Iveta Pauryte, talentinga šokėja, poromis draugaujame iki šiol.

Ar lieka laiko laisvalaikiui?
Labai mažai, bet jei turiu laisvą pusdienį, mėgstu pažiūrėti gerą filmą.

O kokie vėjai asmeniniame gyvenime?
Viskas po senovei. Rimtų permainų nenumatoma. Mano gyvenimo draugė Ayda man padeda ir muzikos versle, ji yra mano vadybininkė. Ir darbe, ir gyvenime esame partneriai.

Neketinate vykti pasisvečiuoti pas tėtį į Iraką?

Mano tėvelis yra kurdas. Šiuo metu jis gyvena ne Irake, nes ten vyksta neramumai, nesaugu. Bet tėtis manimi labai didžiuojasi, kad įgyvendinau savo svajonę ir gyvenime veikiu tai, kas man patinka.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką