15min be reklamos
2008 04 22, 12:18

Andrius Rimiškis: „Depresija tikrai nesergu!“

Andrius Rimiškis sutinka, kad didžioji jo populiarumo banga jau nuslūgo. Tačiau dėl to atlikėjas tikrai nesijaudina ir į depresiją nepuola.
Foto naujienai: Andrius Rimiškis: „Depresija tikrai nesergu!“
Foto naujienai: Andrius Rimiškis: „Depresija tikrai nesergu!“ / zmones24.lt
Andrius Rimiškis sutinka, kad didžioji jo populiarumo banga jau nuslūgo. Tačiau dėl to atlikėjas tikrai nesijaudina ir į depresiją nepuola.

Niekada netinginiauja
Iš nuoširdžių Andriaus žodžių nesunku suprasti, kad vaikinas išties gyvena puikiai, džiaugiasi pavasariu ir tuo, kad niekada netrūksta veiklos. Šiuo metu jis daug dirba prie naujojo albumo, repetuoja ir planuoja vasaros koncertus. Bet tai tik vienas iš daugelio entuziastingo vaikino užsiėmimų. Jis vadovauja vienai statybų bendrovei ir yra jos akcininkas, studijuoja Kultūrinės veiklos vadybą, savanoriauja ir, negana to, dar užima solidų vieno Klaipėdos sporto klubo direktoriaus postą. Atrodo, neįtikėtina, bet A. Rimiškis tikina, kad kai nori, viską galima suderinti ir dar rasti laiko sau.

Jūžintų neužmiršta
Gimtuosius Jūžintus bent porą kartų per mėnesį visada aplanko. „Ten visuomet šeima laukia su nukrautais stalais, sėdime, žiūrime nuotraukas, dalinamės įspūdžiais. Visada labai miela sugrįžti į savo namus, pasivaikščioti po tūkstančius kartų išvaikščiotas vietas, pabendrauti su artimaisiais. Pasikraunu geros energijos ir vėl visu pajėgumu kimbu į darbus“, – pasakoja Andrius. Paklaustas, ar šiuo metu nesijaučia šiek tiek primirštas, Andrius atsako: „Taip, televizija daro savo, bet natūralu, kad visada viršūnėje nebūsi, tuoj pat atsiranda galinčių tave pakeisti. Tačiau dėl to visai neliūdžiu – juk turi būti visokių etapų. Nuoširdžiai dirbu savo darbą ir tikiu sėkme. Kartais reikia truputėlį stabtelti, atsigręžti atgal ir kitomis akimis pažvelgti į ateitį.“

Vestuvės palauks
„Kokie namai be dūmų!“ – išpyškina Andrius, kalbėdamas apie santykius su drauge. Tačiau patikina, kad su ja sutaria puikiai. Su Vaida jiedu jau pustrečių metų. Kartu gyvena bute ir jau svajoja apie nuosavą namą, kuriam vis neatsiranda laiko. „Jau turime detalųjį planą, sklypą, bet statybomis kol kas nėra kada užsiimti“, – sako Andrius. Apie vestuves pora nuolat pagalvoja ir pakalba, bet abu sutarė dar šiek tiek palaukti. Pasak Andriaus, kol jauni, reikia susikurti pagrindą po kojomis, o tada galės galvoti apie šeimą ir planuoti vaikus. O kol vaikų nėra, draugiją įsimylėjėliams palaiko Andriaus Vaidai dovanota kalytė. „Mums ir taip gera. Kartu keliaujame, žaidžiame kompiuterinius žaidimus, einame į kiną, sukiojamės virtuvėje – visur kartu“, – neleidžia suabejoti laiminga pora.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką