Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 01 23, 00:00

Apie Lavijos Šurnaitės vestuves bendradarbiai sužinojo iš laikraščių

Foto naujienai: Apie Lavijos Šurnaitės vestuves bendradarbiai sužinojo iš laikraščių
Lavija Šurnaitė paslapčia susituokė. Redakcijos archyvo nuotrauka / zmones24.lt
Temos: 2 Santuoka Vestuvės
Praėjusį ketvirtadienį slapta nuo žurnalistų ir net bendradarbių LTV televizijos laidos „Labas vakaras" vedėja Lavija Šurnaitė Vilniaus metrikcijos biure susituokė su klubo „Gravity" rinkodaros vadovu Daumantu Kairiu. Net artimiausi moters kolegos buvo nustebę. Apie įvykusias vestuves jie sužinojo tik iš laikraščių.
Pora susituokė po pusės metų draugystės, kurią aptarinėjo kone visa spauda. Nors tada prasidėjo moters skyrybų procesas su pirmuoju vyru teisininku Gediminu Ramanausku, tačiau tąkart Lavija tvirtino, kad jos santuokos nutraukimas niekaip nesusijęs su naujais santykiais. Su pirmuoju vyru - Gintaru Ramanausku - Lavija pragyveno trejus metus. Pirmą kartą Lavija pastebėta ir nufotografuota su naująja meile Daumantu tik po skyrybų.
Iš pradžių teigusi, kad ją ir D. Kairį sieja tik darbiniai santykiai, vėliau Lavija prasitarė, kad jos santuoka pašlijo, ir kad ji turi naują širdies draugą. Dar likus kelioms savaitėms iki skyrybų L. Šurnaitė persikėlė gyventi į Daumanto butą. Po šio skandalo susidomėjimas televizijos laidų vedėja labai išaugo: ją ėmė persekioti žurnalistai ir fotografai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką