Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 03 28, 13:45

Apie Radži Aleksandrovičių jau statomi filmai!

Ką reikia padaryti, kad apie tave, sulaukusį 21-ų, jau būtų sukamas dokumentinis filmas? Panašu, balandžio 1-ąją Lietuvos scenos vilkai iš pavydo nusigrauš nagus.
Foto naujienai: Apie Radži Aleksandrovičių jau statomi filmai!
Nuotraukos iš „Super L.T.“ archyvo / zmones24.lt
Ką reikia padaryti, kad apie tave, sulaukusį 21-ų, jau būtų sukamas dokumentinis filmas? Panašu, balandžio 1-ąją Lietuvos scenos vilkai iš pavydo nusigrauš nagus: LNK televizija ketina rodyti dokumentinį filmą „Čigono meilė“. Pagrindiniu jo herojumi taps ne kas kitas, o publikos numylėtinis Radži Aleksandrovičius (21).
Filmo autorė Ligita Žakevičienė (37) neabejoja: „Jei žmogus gauna daug meilės, išauga puikiu žmogumi.“ Daug laiko su atlikėju praleidusi televizijos žurnalistė bando įspėti staiga išpopuliarėjusio vaikino fenomeną: „Radži trykšta gyvenimo džiaugsmu. Matyt, tai jo čigoniški genai. Lietuvoje beveik nėra atlikėjų, kurie scenoje žiūrovams save visiškai atiduotų. Radži tai daro, užtat jį žmonės ir myli.“
Radži būsimu filmu apie save nesistebi ir prisipažįsta, kad jaučiasi lyg ant sparnų. Paklaustas, ar nebijąs, kad pavydūs scenos senbuviai vieną vakarą jį pasigavę iškarš kailį, jaunasis atlikėjas tik koketiškai nusijuokia: „Ką čia karšti, ką čia karšti!“
Tačiau Radži senelis Viktoras Christovas filmo premjeroje kaip buvo žadėjęs, nedalyvaus. Atšauktas limuzinas, gėlių puokštės ir šokėjos, turėjusios atlikti lietuvišką „Kepurinę“. Filmo autoriai ir Radži laukė pono Viktoro Lietuvoje jau balandžio 1-ąją, kad jis pirmas pamatytų filmą, susuktą jo anūko garbei, beveik visą nufilmuotą jo rūmuose Charkove ir specialioje jo 70-mečio fiestoje. Dėl ligos Radži senelis negalėjo laiku gauti specialaus paso, skirto vykti į užsienį. Pono Viktoro sveikata ir taip ne pati geriausia – šlubuoja širdis, diabetas, maža to, dar užpuolė gripas. Todėl jis negalėjo laiku sutvarkyti kelionės dokumentų. Filmas „Čigono meilė“ apie išskirtinę čigoniuko, užaugusio vaikų globos namuose, dalią, kelią į klausytojų širdis ir triumfą Lietuvos popscenos pasaulyje, jau beveik sukurtas. Filmo autorė Ligita Žakevičienė pirmąją filmo kopiją išsiųs filmo herojaus seneliui, ponui Viktorui Christovui. DVD diskas jį turėtų pasiekti jau kitą savaitę. „Gaila, kad taip išėjo ir nespėsiu atvažiuoti į Lietuvą ir kartu su anūku pažiūrėti filmo. Bet į Lietuvą atvyksiu būtinai. Ko gero – gegužę. Pastarąjį kartą Lietuvoje buvau prieš dešimtmetį, tuomet kalėjime lankiau Radži tėvą. Dabar noriu aplankyti anūką, pažiūrėti, kaip jis gyvena, kaip jam sekasi. Be to, noriu nuvažiuoti į Alytų, kalėjimą, pamatyti sūnų“, - sakė Viktoras. Pasak Radži, šiuo metu jis labai intensyviai bendrauja su ką tik jo gyvenime atsiradusiu seneliu: „Susiskambiname su juo kelis kartus per savaitę ir pasišnekame. Nors mano rusų kalba nėra labai gera, šiaip taip papasakoju jam, kaip man sekasi, įspūdžius iš koncertų, vakarėlių. Jis labai domisi mano gyvenimu“. Per artėjančias stačiatikių Šv. Velykas senelis kviečia Charkove apsilankyti ne tik Radži. Nuoširdusis senelis ir svetinga jo žmona Tatjana per šventes labai laukia ir filmo „Čigono meilė“ autorės Ligitos Žakevičienės.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką