15min be reklamos
2008 03 13, 15:25

Ar Jennifer Aniston „kabina“ Oweną Wilsoną?

Reporteriai praneša, kad Owenas Wilsonas lyg ir mergina kartu filme „Marley and Me“ vaidinančią aktorę Jennifer Aniston.
Foto naujienai: Ar Jennifer Aniston „kabina“ Oweną Wilsoną?
Owenas Wilsonas ir Jennifer Aniston „Marley & Me“ filmavimo aikštelėje, Majamyje, Floridoje. Bulls nuotrauka / zmones24.lt
Temos: 1 Jennifer Aniston
Visiems atrodė, kad Owenas Wilsonas bando draugauti su buvusiąja savo aistra Kate Hudson... Iki dabar. Reporteriai praneša, kad jis lyg ir mergina kartu filme „Marley and Me“ vaidinančią aktorę Jennifer Aniston. O ji neprieštarauja ir flirtuoja su juo! Sklinda gandai, kad abu aktoriai tarpusavyje jaučia simpatiją ir, pasak jų kolegų, tai galėtų būti meilė. Pranešama, kad darbas filmavimo aikštelėje paskatino susižavėjimą vienas kitu. „Nors kameros buvo išjungtos, jie nenustojo glėbesčiuotis. Tai buvo kur kas daugiau nei nekaltas flirtas. Per pertraukėles jie nepaleido vienas kito iš glėbio. Jie elgiasi labai draugiškai.“ Aniston draugas sakė, kad pradžioje ji nelabai norėjo dirbti kartu su Wilsonu dėl jo nesenų asmeninių problemų. „Ji nelaukė šio filmavimo pradžios, nes nerimavo kaip seksis dirbti su Owenu. Bet jis pasirodė visiškai kitoks. Ji pamatė, kad jis yra puikus vaikinas, kurio buvimas šalia džiugina. Jennifer filmavimo aikštelėje buvo žinoma kaip atsiskyrėlė, bet su Owenu jai labai linksma. Ji tikrai atsipalaidavusi ir laiminga. O tai matyti labai malonu“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką