Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2008 04 04, 15:36

Atlikėja Sonia apie silikoną ir gandus

Sonia juokiasi iš gandų, esą ji yra pasidariusi daugybę plastinių operacijų, tačiau tikina, jog kažkada reikės atsigulti po chirurgo skalpeliu.
Foto naujienai: Atlikėja Sonia apie silikoną ir gandus
Foto naujienai: Atlikėja Sonia apie silikoną ir gandus / zmones24.lt
Sonia juokiasi iš gandų, esą ji yra pasidariusi daugybę plastinių operacijų, tačiau tikina, jog kažkada reikės atsigulti po chirurgo skalpeliu. Šiuolaikinėje visuomenėje, tai tampa norma, o šou verslo atstovams ypač aktualu. „Manęs nuolat visi klausinėja apie silikoną ir panašius dalykus. Jau net kažkaip nusibodo atsakinėti į tuos klausimus, bet tegu kas kaip nori, taip galvoja. O operacijų ateityje tikrai bus, juk laikas bėga ir norėsis pakoreguoti šį bei tą“, - juokiasi Sonia.

Tarp Lietuvos ir Rusijos
Neseniai atlikėja sugrįžo iš Rusijos, kur dalyvavo koncertuose. Dainininkės tautiečiai buvo labai nustebę, kad Sonia gyvena Vilniuje, kur kuria vakarietiškos pakraipos stiliaus muziką, tačiau nedainuoja savo gimtąja kalba, o tik anglų ir lietuvių kalbomis.
„Maskva reikalauja dainų ir rusų kalba, bet kol kas mano prioritetai kiti… Niekur neskubu, kaip bus ateityje pamatysime“, - šypsosi seksualioji dainininkė.
Sonia - pirmoji atlikėja iš užsienio, Lietuvoje pradėjusi savo muzikinę karjerą, kurios daugelis dainų skamba lietuvių kaba. Po truputį mūsų šalyje daugėja užsieniečių dainininkų, tačiau šis skaičius dar labai mažas, palyginus su kitomis vakarų Europos sostinėmis. Vilnius nuo seno buvo ir yra daugianacionalinis miestas - kryžkelė tarp vakarų ir rytų. Todėl labai džiugu, jog jis gali tapti „kūrybine stotele“ jauniesiems menininkams ir atlikėjams iš kaimyninių šalių bei tolimojo užsienio.

Apie R&B muzikos stilių
Mėgiamiausias rusaitės muzikos stilius - R&B. Jis seniai užvaldė daugelio pasaulio šalių muzikines rinkas ir lygiaverčiai konkuruoja su pop stiliaus muzika. Tai ypač jausminga ir seksuali muzikos raiškos forma. Jos pradininkai – afroamerikiečiai, tačiau vis daugiau ir baltaodžiai atlikėjai nebebijo eksperimentuoti bei atsiskleisti įvairiose R&B stiliaus pakraipose.
„Geriausiai jaučiuosiu scenoje, būtent su R&B, nes tai leidžia perteikti instinktyvų seksualumą, energiją ir aistras, o tai arčiausia mano širdies“, - pasakoja Sonia, besiruošdama naujiems pasirodymams Lietuvos scenose.

Pridėtame videosiužete galite pasiklausyti Sonios dainos „Cornered“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką