15min be reklamos
2008 03 19, 10:14

Atlikėjas Mino: rekordas po rekordo

Klaipėdos Žvejų rūmų salę sudrebinęs įspūdingu rekordu - pasirodymu su 100 šokių trupės „Tina dance“ šokėjų, atlikėjas Mino jau rezga planus, kuo dar nustebinti savo gerbėjus.
Foto naujienai: Atlikėjas Mino: rekordas po rekordo
Foto naujienai: Atlikėjas Mino: rekordas po rekordo / zmones24.lt
Klaipėdos Žvejų rūmų salę sudrebinęs įspūdingu rekordu - pasirodymu su 100 šokių trupės „Tina dance“ šokėjų, atlikėjas Mino jau rezga planus, kuo dar nustebinti savo gerbėjus.
„Buvo be galo smagu matyti publikos reakciją į šou, kurį kartu su „Tina dance“ šokėjomis parodėme Klaipėdos publikai. Puiku, kad ne tik mes nustebinome žiūrovus, bet ir žiūrovai mus - tiek daug gėlių ir netikėtų dovanų nebuvau gavęs nė per vieną koncertą anksčiau, - atviravo Mino. - Įsivaizduojate, kaip atrodys Minija, kai pasinaudosime vieno gerbėjo iš Lapių kaimo dovana - pasiplaukiojimą dešimčia baidarių? Su džiaugsmu žiūrėsiu, kaip „tinutės“ mojuoja irklais ir maudosi upėje, - kikeno dainininkas, - O dar ir maršrutą būtinai parinksiu ne trumpą. Iki šiol gerbėjai man nieko panašaus nebuvo padovanoję - pasiplaukiojimas baidarėmis, originalu, tiesa?“ - džiaugėsi jis.
Nepaisant to, kiek pastangų prireikė įgyvendinti šimto šokėjų vienoje scenoje idėją, Mino šią savaitę jau planuoja naują rekordą. Jį savo gerbėjams Mino ketina pristatyti savo gimtadienio dieną - balandžio 1-ąją.
„Gimtadienį tradiciškai švęsiu scenoje savo gimtajame mieste Kaune. Čia gyvena mano tėvai, be to, kolega šoumenas Gediminas Juodeika pasišovė padovanoti man ir mano draugams gimtadienio puotą, - atskleidė gimtadienio planus dainininkas. - Restorane „Legenda“ ne tik švęsiu, bet ir koncertuosiu, be to, klausysiuosi kolegų dainų. Tačiau aš nebūčiau aš, jei nesugalvočiau kokio nors sudėtingai įgyvendinamo plano. Nusprendžiau, kad reikia dar vieno rekordo - kartu su Gediminu ketinu iškepti didžiausią picą ir atidaryti didžiausią šampano butelį. Be to, svečius ir į gimtadienio koncertą atvyksiančius kolegas muzikantus pasitiksime tradiciškai lietuviškai - su duona, lašiniais ir degtine. Gali būti, kad šia proga ir pats išlenksiu taurelę kitą“, - žadėjo dainininkas.
Lietuvoje jau buvo iškepta 1,5 metro diametro, 40 kg sverianti pica, o prieš porą metų Italijoje iškepta 186.3 m skersmens pica pateko į Gineso rekordų knygą. Neaišku, kurio rekordo - lietuviško ar pasaulio ketina siekti itališkas dainas ir itališką virtuvę dievinantis atlikėjas. Kita vertus, Melagių dieną gimęs Mino savo gimtadienio dieną gali meluoti. Ar naujasis jo planuojams rekordas bus tiesa, ar atvirkščiai - melas, bus galima sužinoti tik jo gimtadienio vakarėlyje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką