Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2008 03 29, 20:35

Augustė Vedrickaitė meilę užmezgė internetu

Dainininkė Augustė Vedrickaitė dabar kaip niekad laiminga – pagaliau jos mylimas žmogus kartu su ja. O artimiausi poros planai – bendra muzikos grupė.
Foto naujienai: Augustė Vedrickaitė meilę užmezgė internetu
Foto naujienai: Augustė Vedrickaitė meilę užmezgė internetu / zmones24.lt
Dainininkė Augustė Vedrickaitė dabar kaip niekad laiminga – pagaliau jos mylimas žmogus kartu su ja. O artimiausi poros planai – bendra muzikos grupė.

Su draugu kuria grupę
Augustė labiausiai trokšta greičiau užbaigti studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete ir visa siela atsiduoti muzikai. Artimiausiuose Augustės ir jos draugo Vyto planuose – muzikos grupės sukūrimas. „Labai noriu turėti savo grupę. Vytas jau parsisiuntė būgnus iš Amerikos. Planuojame įkurti grupę. Noriu, kad mūsų grupėje visi būtų stiprūs ir tikros asmenybės. Noriu, kad šalia manęs būtų tokie žmonės, kurie nebijotų būti lyderiai. Būgnininką jau turiu – mano draugas, dabar reikia ieškoti kitų muzikantų“, – apie artimiausius planus kalbėjo dainininkė. Augustė įsitikinusi, kad ir Lietuvoje tikrai galima gyventi iš muzikos. „Po „Dangaus“ iš tėčio neėmiau nė cento. Gyvenu iš muzikos. Aišku, iš savo pajamų statyti namų ar pirkti butų Vilniaus senamiestyje negaliu. Bet kol esu studentė, pajamų man tikrai užtenka.“

Meilės istorija verta romano
Augustė juokiasi, kad jų su Vytu meilės istorija verta romano. Pora susipažino prieš penkerius metus, dar mokyklos laikais, gimtojoje Utenoje, kai Augustė dainavo grupėje „Absent“. Groti būgnais į grupę atėjo Vytas. Nuo pat pradžių jie pajuto vienas kitam simpatiją. Flirtavo. Bet vos po trijų mėnesių Vyto tėvai laimėjo žaliąją kortą ir jis su šeima persikėlė gyventi į Ameriką. Ryšys nenutrūko. Beveik pusantrų metų juodu susirašinėjo laiškais. Augustė džiaugiasi, kad stalčiuje vis dar turi krūvą Vyto ranka rašytų laiškų. Po pusantrų metų Vytas grįžo į Lietuvą. Jie susitiko. Bet Augustė tramdė jausmus, nes žinojo, kad Vytas vėl greitai išvažiuos į Ameriką. Tada jai nusišypsojo laimė dalyvauti realybės šou „Dangus“. Po šou merginos gyvenimas pasikeitė – atsirado daug naujos veiklos, ir ji nutraukė ryšius su Vytu. Po metų, nurimus populiarumo bangai, vėl jį prisiminė ir parašė trumpą elektroninį laišką. Jiedu vėl pradėjo bendrauti. Tuo metu pora ne tik susirašinėdavo laiškais, bet ir per naktis bendraudavo skype’u. „Po poros savaičių intensyvaus bendravimo internetu jaučiau, kad mes pora. Juokaudama Vyto paklausiau, ar jis man nepasiūlys draugauti. Ir Vytas pasiūlė. Abu smagiai iš to juokėmės. O dar po poros savaičių jis pažadėjo atskrisi pas mane į Lietuvą. Laukiau keturis mėnesius. Prie interneto abu sėdėdavome kas dieną po aštuonias valandas – juk Amerikoje didžiulis laiko skirtumas – vieną naktį jis nemiega, kitą – aš.“ Prabėgus keturiems mėnesiams Vytas atskrido į Lietuvą. Augustė neslepia, kad buvo keista sutikti mylimąjį po pusantrų metų. Kadangi vaikinas neturėjo kur Vilniuje apsistoti, apsigyveno pas Augustę. Nors Lietuvoje jis turėjo būti vos mėnesį – pasiliko ilgiau. Norėdamas išsaugoti žaliąją kortą, po pusmečio vėl turėjo grįžti Ameriką ir ten gyventi pusę metų. Tačiau vienas važiuoti nebenorėjo. Kartu su juo visai vasarai išvažiavo ir Augustė. Ten ji susipažino su Vyto tėvais. Pora visus tris vasaros mėnesius smagiai atostogavo, keliavo po Ameriką. Rudenį Augustė turėjo grįžti į Lietuvą, o Vytas likti Amerikoje tęsti mokslų. Mokytis jam buvo likę dar treji metai. Tačiau daugiau gyventi vienas be kito jiedu nebegalėjo. Vos Augustei grįžus į Lietuvą, čia atskrido ir Vytas. „Jaučiau, kad mus suvedė pats likimas. Todėl daugiau rizikuoti santykiais nenorėjome. Daug diskutavome, kalbėjome. Ir nusprendėme, kad abiem bus geriausia – Lietuvoje“, – sako žinoma atlikėja.

Vestuvės tikrai bus
Nors vestuvių pora dar neplanuoja, Augustė puikiai žino, kad nori gražios, didelės ir iškilmingos šventės tiek jos, tiek Vyto artimiesiems. „Noriu baltos suknelės. Gražių, didelių vestuvių. Ir šventės sau bei artimiesiems. O po to dar noriu gražaus medaus mėnesio. Bet kai pradedi skaičiuoti – pamatai, kiek tam reikia pinigų“, – savo svajonėmis dalinasi Augustė. Nuosavo būsto pora irgi dar neplanuoja pirkti. Augustė sako dar tvirtai nežinanti, kur labiau nori gyventi – Vilniuje ar Utenoje. „Aš nesakau, kad nemyliu Vilniaus, bet mano širdis Utenoje. Ten mano namai. Man ten taip sava ir gera. Lygiai taip pat Utenoje jaučiasi ir Vytas.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką