Dabar populiaru
Publikuota 2008 05 06, 13:58

Berneen ir D. Mertinas pasitraukia iš „Žvaigždžių duetų“

Kartu su scenos partneriu ir geru bičiuliu Daliumi Mertinu Berneen nutarė: jiedu pasitraukia iš „Žvaigždžių duetų“ visiems laikams.
Foto naujienai: Berneen ir D. Mertinas pasitraukia iš „Žvaigždžių duetų“
Foto naujienai: Berneen ir D. Mertinas pasitraukia iš „Žvaigždžių duetų“ / zmones24.lt
Tačiau egzotiška gražuolė su lietuviu partneriu žada anaiptol nepalikti scenos ir ateityje net kartu išleisti muzikos albumą. Balandžio devintąją Vilniuje patyrusi rasinį išpuolį ir paviešinusi šį įvykį, LNK „Žvaigždžių duetų“ dalyvė, dainininkė iš Pietų Afrikos Berneen Candice Cereska, beveik mėnesį svarstė, kaip jai toliau elgtis, ir planavo savo ateitį. Dainininkė buvo laikinai sustabdžiusi dalyvavimą projekte ir išvykusi į Londoną pailsėti. Kartu su scenos partneriu ir geru bičiuliu Daliumi Mertinu Berneen nutarė: jiedu pasitraukia iš „Žvaigždžių duetų“ visiems laikams. Tad šį šeštadienį poros jau nebepamatysime „Žvaigždžių duetų“ scenoje. Bus parodytas vaizdo siužetas, kuriame pora padėkos savo gerbėjams ir su jais atsisveikins. Berneen tikina, kad „Žvaigždžių duetų“ žiūrovai dabar mažiau dėmesio kreiptų į jų su Daliumi pasirodymus, ir balsuotų ne už dueto dainą, bet konkrečiai už arba prieš Berneen. Mergina sako nenorinti, jog būtų manoma, neva ji „pasidarė sau gerą reklamą“. Dėl šios priežasties dainininkė ir apsisprendė dingti iš televizijos ekrano. Kol ši jos plačiai nuskambėjusi nemaloni istorija šiek tiek atvės. „Nenoriu, kad žmonės manytų, jog palieku muziką. Ne, aš liksiu čia, Lietuvoje, ir stipriai dirbsiu, rašysiu, įrašinėsiu dainas. Mane scenoje dar tikrai pamatysite“, - sako dainininkė.
„Žvaigždžių duetuose“ Berneen ir D. Mertinas dalyvavo tris mėnesius ir buvo laikomi vieni projekto favoritų. Kaskart vis netikėtos dainų interpretacijos ir poros aktoriniai sugebėjimai sužavėdavo komisiją ir žiūrovus. Berneen kvietimą į „Žvaigždžių duetus“ gavo pati pirmoji, dar dalyvaudama „Kelyje į žvaigždes 3“. Šiandien Dalius ir Berneen tapo gerais draugais, o tuos tris mėnesius „Žvaigždžių duetuose“ įvardija kaip neįkainojamą patirtį, kvapą gniaužiantį nuotykį ir didžiausią atgaivą. „Mes su Daliumi esame labai gera pora, tinkanti vienas kitam. Mūsų biolaukai sutampa. Prieš mėnesį „Žvaigždžių duetuose“ buvome kupini įvairių idėjų, bet likimas susiklostė taip... Tačiau savo idėjas būtinai įgyvendinsime ateityje. Žadame išleisti muzikos albumą. Bet to, aišku, teks dar palūkėti...“, - šypsosi Berneen. D. Mertinas džiaugiasi, kad likimas jam dovanojo tokią draugę ir scenos partnerę. „Aš – santūrus lietuvis. Ji – karšta afrikietė. Mes dvi priešingybės, o, kaip žinome, priešingybės traukia...“, - sako D. Mertinas. Jis tikina, kad geriausias partnerės bruožas – kad ji žino, ko nori, ir ko ne. „Kur gi ne! „Dalius visada norėdavo dainuoti B. Spears dainą, o aš prieštaraudavau, nes negaliu per save peržengti“, - juokiasi Berneen. Surimtėjusi mergina pripažįsta, kad „Žvaigždžių duetuose“ reikėjo kur kas labiau stengtis, nei „Kelyje į žvaigždes 3“. „Realybės šou visi buvome panašaus lygio, jauni, žali. O čia aplink – vien profesionalai, tad nuolat reikėdavo sunkiai dirbti, norint neatsilikti“. Paklausti, kas buvo sunkiausia dalyvaujant projekte, jo dalyviai nedvejoja: susikalbėti. „Aš kalbu angliškai ne idealiai, bet geriau, nei Berneen lietuviškai. Sunkiausia būdavo, kai turėdavau Berneen išversti lietuviškų dainų, kurias dainuodavome, posmus.“, - prisimena D. Mertinas. Taigi, ko gero, ne vienam žiūrovui galėjo kilti klausimas, ar Berneen žino, ką reiškia jos apdainuotas „Purpurinis vakaras“?. Nedvejokite, ji tikrai žino: „O, taip... tai toks metas, kai saulė giedrame danguje leidžiasi ir viską nudažo rožine spalva...“. Nors nuo šiol ir nebereikės 70 procentų savo laiko skirti repeticijoms, Berneen ir D. Mertinas tikina, kad ir toliau liks gerais draugais. „Draugausim tikrai dar labai ilgai. Ir Dalius būtinai nuvyks į Afriką susipažinti su mano tėvais. Gal net šią vasarą...“, - šypsosi dainininkė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką