Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 01 29, 00:00

Dainininkę Amy Winehouse gydo filmai

Britų dainininkė Amy Winehouse, žiūrėdama filmus, kuriuose vaidina Marilyn Monroe, kovoja su priklausomybe nuo narkotikų.
Foto naujienai: Dainininkę Amy Winehouse gydo filmai
Tikėkimės, kad Amy Winehouse išėjusi iš Reabilitacinės klinikos atrodys taip pat gerai, kaip kažkada 2004-aisiais. Bulls nuotrauka / zmones24.lt
Temos: 1 Amy Winehouse
Britų dainininkė Amy Winehouse, žiūrėdama filmus, kuriuose vaidina Marilyn Monroe, kovoja su priklausomybe nuo narkotikų. Dainininkė pati nusprendė kreiptis į Londono reabilitacinę kliniką. Jei dabar Amy nuspręstų išvykti iš klinikos, ji gali būti ten grąžinta prievarta. Tai nusprendė du kompetentingi gydytojai ir artimi giminaičiai. Jų teigimu, Amy, likusi be medicininio personalo priežiūros, gali sau pakenkti. Pasak atlikėjos tėvo, filmai su Marilyn Monroe - vienintelis dalykas, pralinksminantis Amy. Dainininkė - didelė Marilyn Monroe gerbėja, o mėgstamiausias Amy filmas - „Džiaze tik merginos". 24-erių Amy Winehouse pretenduoja į „Grammy" apdovanojimą šešiose nominacijose: „Metų įrašas", „Metų daina", Metų albumas", „Geriausias naujas atlikėjas". Viena žinomiausių atlikėjos dainų - „Rehab" (Reabilitacinė klinika).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką