Dabar populiaru
Publikuota 2008 01 30, 00:00

Davidas Duchovny į TV ekraną sugrįš su „Auksinį gaublį” pelniusiu serialu

Foto naujienai: Davidas Duchovny į TV ekraną sugrįš su „Auksinį gaublį” pelniusiu serialu
Davidas Duchovny žiūrovams žinomas iš serialo "X-failai" / zmones24.lt
Prieš mažiau nei pusmetį pasaulyje pasirodęs, jau sulaukęs daug teigiamų kritikų ir žiūrovų įvertinimų, nominuotas dviem „Auksiniams Gaubliams", iš kurių vieną vos prieš dvi savaites laimėjo pagrindinis serialo aktorius - „X failų" žvaigždė Davidas Duchovny, - serialas „Californication" netrukus bus rodomas per TV3!
Tikras sentimentalios meilės, seksualumo ir aštraus humoro derinys - taip apibūdinamas naujasis serialas, kuriame pasakojama apie rašytoją Henką Mudį. Vyrukas nori susitvarkyti gyvenimą - vėl dirbti mėgstamą darbą, susigrąžinti gyvenimo meilę ir dvylikametę dukrą. Tačiau kol kas jo rašymo mūzai dingus - darbai nejuda iš vietos, jo noras būti mylimam jį veda kasdien į vis kitos merginos lovą, alkoholis vartojamas dažniau nei maistas - tokia dienotvarkė įsigaliojusi Davido Duchovny įkūnyto personažo gyvenime.
„Aš dar nežinojau, ar šis serialas išvys dienos šviesą, tačiau mane labai sužavėjo parašytas scenarijus, kuriame daug sveiko kasdieniško humoro. Personažas mane sužavėjo dvilypumu - gyvenimo duobėje įstrigęs, žavus, visur mėgstamas ir sąmojingas vyras. Aš metų metus kartoju, kad esu juokingas", - įspūdžiais dalinasi netrukus per TV3 pasirodysiančio serialo „Californication" žvaigždė Davidas Duchovny.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką