2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Deividas Meškauskas: pergalė – svarbiausia

Tikriausiai ne viena moteris, praeitą savaitgalį žiūrėdama „Lietuvos šokių dešimtuko" finalą, pavydėjo dainininkei Rūtai Ščiogolevaitei jos širdies draugo ir būsimo vaikelio tėvo.
Foto naujienai: Deividas Meškauskas: pergalė – svarbiausia
Viganto Ovadnevo nuotrauka / zmones24.lt
Tikriausiai ne viena moteris, praeitą savaitgalį žiūrėdama „Lietuvos šokių dešimtuko" finalą, pavydėjo dainininkei Rūtai Ščiogolevaitei jos širdies draugo ir būsimo vaikelio tėvo. Tą vakarą Lietuvos sportinių šokių šokėjas Deividas Meškauskas (20) šalia gerokai vyresnės aerobikos trenerės - Joanos Bartaškienės - tiesiog spindėte spindėjo: gal todėl jų pora ir pirmą vietą taip lengvai iškovojo. Pasibaigus „Šokių dešimtuko" finalui, Deividui norėjosi tik vieno - pailsėti ir pasimėgauti ramybe, nes jau greitai jo ir Rūtelės namuose prasidės neramios naktys... Jaunas, veržlus, žavus, seksualus - argi gali būti tinkamesnis savaitės vyras? Beje, galbūt šią akimirką jis jau tėvas?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką