Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 01 17, 00:00

Denzelis Washingtonas - mylimiausia kino žvaigždė

Denzelis Washingtonas, kaip ir pernai, užėmė pirmąją vietą mylimiausių Amerikos kino žvaigždžių sąraše.
Foto naujienai: Denzelis Washingtonas - mylimiausia kino žvaigždė
Denzelis Washingtonas. Bulls nuotrauka / zmones24.lt

Denzelis Washingtonas neseniai suvaidino filme „Puikūs debatininkai" ir „Amerikos gangsteris". Kaip ir pernai, jis užėmė pirmąją vietą mylimiausių Amerikos kino žvaigždžių sąraše.
Pagal kasmetinę Harrio Pollo apklausą, Akademijos apdovanotą nugalėtoją pasirinko ir demokratai. O Tomas Hanksas, respublikonų mėgstamas aktorius, liko antrasis. Dabar jis teatro scenoje vaidina karingą demokratą „Charlie Wilsono kare".
Anot Harrio Pollo apklausų direktorės Regina Corso, šie filmai labai tiko aktoriams. Galvodamas apie Tomą Hanksą, prisimeni tradicinius filmus, deklaruojančius Amerikos vertybes: „Forrestą Gumpą," „Apollo 13". Regina Corso mano, kad būtent dėl to Tomas Hanksas patinka respublikonams. Paprastai Denzelio Vashingtono filmai sprendžia rasistines problemas, o dauguma Afrikos-amerikiečių - demokratai.
Johnny'is Deppas, „Svynio Todo" ir trilogijos „Karibų jūros piratai" žvaigždė, pakilo į trečiąją vietą. Ketvirtoji - atiteko Julia Roberts, kuri vadinama brangiausia aktore.
Willas Smithas - filmo „Aš esu legenda" žvaigždė užbaigė mylimiausiųjų penketuką.

Johnas Wayne'as - vienintelė neseniai užgesusi žvaigždė, užėmė šeštąją vietą. Wayne'as yra ta žvaigždė, kuri buvo minima apklausose kasmet, nuo 1994-ųjų.
Mattas Damonas ir buvęs Jamesas Bondas - Seanas Connery'is pelnė septintąją ir aštuntąją vietas, Sandra Bullock užėmė devintąją vietą, na o Bruce'as Willis, deja, liko dešimtasis.Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką