Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2008 03 20, 10:56

Džordana Butkutė: „Nuo visko pavargau…“

Džordana Butkutė, trumpam pranykstanti ir vėl visomis savo spalvomis sužibanti, šiuo metu išgyvena ypač sudėtingą laiką.
Foto naujienai: Džordana Butkutė: „Nuo visko pavargau…“
„Nebemoku šypsotis“, – atvirai sako Džordana / zmones24.lt
Legendinė dainininkė Džordana Butkutė, trumpam pranykstanti ir vėl visomis savo spalvomis sužibanti, šiuo metu išgyvena ypač sudėtingą laiką. „Kur skandalas, ten Džordana Butkutė. Atrodo, niekam nieko blogo nesu padariusi, bet apie save nieko gražaus jau seniai negirdėjau“, – atvirai sako Džordana Butkutė. Ir ji, ko gero, neklysta. Tai, žiūrėk, ji kokių skolintų batų ar drabužių kažkam neatidavė, tai į koncertus nenuvyko, nes prisigėrė, tai jau ji nėščia. „O kaip žmogui paaiškinsi, kad ir dainininkė gali susirgti“, – teisinasi ji. Pati Džordana sako visuomet buvusi linksmuolė, visuomet su šypsena veide, tačiau šiuo metu šypsotis jai sunku. „Manęs net Vytautas Šerėnas klausė: „Kur dingo ta „šūstroji“ Džordana?“ Nebesu tokia – aš nuo visko pavargau“, – prisipažįsta dainininkė.

Devynerių metų krizė
Šiuo metu Džordanos ir jos ilgamečio draugo Sergėjaus santykiai pašliję. Jau kuris laikas tarp judviejų kyla barniai ir dideli nesutarimai. Tačiau pati Džordana tikrai ne iš tų žmonių, kurie dėl menkiausio mažmožio skųstųsi ir apsimestų esą labai nelaimingi. Tai, kad moteris atvirai kalba apie jųdviejų su Sergėjumi santykius, galima suprasti, jog situacija poros namuose – iš tiesų nepavydėtina. „Mums dabar juodas laikas. Žinau, kad man sunku nusileisti savo principams, bet daugiau taikstytis nebegaliu. Devyneri metai... Turiu žmogų, tačiau pačiais atsakingiausiais mano gyvenime momentais jo šalia nebūna. Ar aš sirgčiau, ar kažkur užsienyje koncertuoti reikėtų... Jeigu žinočiau, kad rytoj išeisiu, aš jums pasakyčiau visą tiesą, tačiau dabar to nereikia“, – intriguoja Džordana. Šypsenų ir nuoširdaus juoko, pasak Džordanos, jos gyvenime jau senokai nebuvo. „Aš nebemoku šypsotis, džiaugtis, nes man sunku. Jau nebegaliu verkti, nebėra ašarų, visas turbūt išverkiau“, – atvirumu stebina ji. Pasak Džordanos, žmogus, kurį ji tiek metų mylėjo, niekuomet jai neleido turėti jokio asmeninio gyvenimo. Sergėjus buvo įsitikinęs, kad Džordana priklauso tik jam. „Mes turėjome būti vienas kito nuosavybė ir niekam daugiau nepriklausyti. Dėl to aš neturiu draugių“, – sako Džordana. Jai sunku žiūrėti į žinomų žmonių publikuojamas nuotraukas: „Vieni vakarėlyje buvo, kiti vyko į užsienį atostogauti. Nebeatsimenu, kada aš galėjau sau tai leisti...“

Manęs dar nelaidokit
Dainininkė pripažįsta, kad baisiausia girdėti gandus, neva ji serga nepagydoma liga ir visos jos dienos suskaičiuotos. Ji nuramina sakydama, jog neseniai lankėsi pas gydytojus, kurie nieko blogo nežadėjo. Tačiau, pasak Džordanos, didelių problemų turi kitas, jai labai artimas, žmogus, todėl kiek galėdama jam padeda. Kokios tos problemos – moteris į detales leistis nesutiko. Ji tik prasitarė, kad galbūt reikėtų pasipasakoti kunigui, tačiau ir šia mintimi labai greitai suabejojo. „Mano gyvenimas, kiekviena diena ir kiekvienas žingsnis su nuotykiu. Labiausiai erzina, kai manęs prašo prisiminti didžiausią ar įdomiausią gyvenimo nuotykį. To neįmanoma išskirti iš visos gausybės“, – tikina Džordana. Ji net neabejoja, kad knyga, kurioje būtų papasakota žinomos dainininkės gyvenimo istorija, daugelį sudomintų. Tačiau, kaip pati Džordana pripažįsta, to daryti neverta. „Aš turiu savo dienoraštį, kuriame įamžinu visus savo išgyvenimus, ir to gana“, – nukerta scenos legenda. Prisiminusi visas skandalingas istorijas, kuriose šmėžavo jos pačios vardas, Džordana leidžiasi į pesimistinius apmąstymus: „Gali teisintis, kiek nori. Turbūt net jei ir numirčiau, kažkas sau leistų pasakyti, kad viena prostitute mažiau.“

Svajoja apie artimą draugę

Taip dažnai kaip prieš keliolika metų Džordanos nematome nei scenoje, nei televizoriaus ekranuose, tačiau ne dėl to, kad ją visi užmiršo. Moteris sako gavusi ne vieną pasiūlymą dalyvauti įvairiuose projektuose, tačiau atsisakė. Konkrečių priežasčių ji neįvardija. Išgyvendama sunkų laikotarpį Džordana paguodą randa kasdienybės smulkmenose ir megzdama. „Visais sunkiausiais savo gyvenime momentais atsiremdavau į save – tiesiog nusipirkdavau kosmetikos, nusimegzdavau naują drabužį. Tačiau dabar tai sunkiai padeda. Aišku, praskaidrinu nuotaiką nuėjusi pasidaryti manikiūro, pažiūriu įdomų filmą ar pasimasažuoju specialiu masažuokliu, kurį turiu namuose.“ Dėl nuolat įtemptų nervų ir streso dainininkė pradėjo daug rūkyti, tikėdama, kad tai šiek tiek atpalaiduoja. Labiausiai už viską moteris sako nenorinti jaustis vieniša. Dabar ji svajoja apie artimą draugę, kuri suprastų ir palaikytų. „Norėčiau šalia turėti artimą žmogų, kuris priimtų mane tokią, kokia esu. Tačiau neturiu, nes jis man to neleido. Turėjau draugą ir mylimą žmogų, bet dabar sunku pasakyti, ar tarp mūsų dar kažkas yra...“ – atvirai kalba žinoma atlikėja.
Dainavimas – didysis Džordanos pašaukimas. Sėkmę ir populiarumą ji kadaise užsitarnavo savo pačios jėgomis ir dideliu užsispyrimu. Tačiau troškimas turėti sūnelį, kuriam moteris jau buvo net ir vardą išrinkusi, taip ir liko svajone. Bet ji taip lengvai nepasiduoda: „Aš įsivaikinsiu, tik turiu dar truputį padainuoti, užsidirbti pinigų, ir savo svajonę išpildysiu“, – optimistiškai baigia pokalbį Džordana.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką