Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 04 23, 12:16

Edgaras Lubys meilėje su Vika taško dar nededa

Grupės „Amberlife“ lyderis Edgaras Lubys ir buvusi merginų grupės „Mango“ narė Viktorija Perminaitė pasuko skirtingais keliais. Tačiau dėti taško šioje meilės istorijoje Edgaras neskuba.
Foto naujienai: Edgaras Lubys meilėje su Vika taško dar nededa
Foto naujienai: Edgaras Lubys meilėje su Vika taško dar nededa / zmones24.lt
Grupės „Amberlife“ lyderis Edgaras Lubys ir buvusi merginų grupės „Mango“ narė Viktorija Perminaitė pasuko skirtingais keliais. Tačiau dėti taško šioje meilės istorijoje Edgaras neskuba.

Akys dega – atrodai įsimylėjęs!
Apie meilę geriau nekalbėti. Ja reikia tikėti, jausti, gyventi... Kartais, aišku, turi ištarti tą gražių trijų žodžių kombinaciją – jie būna tokie svarbūs ir akimirksniu pakeičia žmogų, o paskui lenda į smegenis... Bet žodį „myliu“ svarbu išgirsti ne tik iš mylimo žmogaus, o ir iš mamos, tėčio, sesers.

Dažnai girdi tokius žodžius?
Labiau tai jaučiu. Myliu savo šeimą, muziką, kuria gyvenu, esu laimingas. Aš gyvenu gerai. Tikrai! Anaiptol nesu liūdnas ir nusivylęs meile.

O pats nepamiršti jų pasakyti?
Jeigu tai yra tiesa, tai kodėl nesakyti?! Aš sakau tiek, kiek reikia žmogui, su kuriuo esu, kiek žmogus pats to nori. Ir tai reikia jausti...

Kalbi taip, tarsi turėtum naują draugę.
Ne. Šiuo metu neturiu. Esu vienas, bet tikrai nesijaučiu vienišas.

Ketveri metai – nemažai. Kaip atsitiko, kad jūs su Viktorija Perminaite nebe pora?
Nežinau. Sunku atsakyti.

Nebandei ieškoti priežasčių?
O kam jų ieškoti? Viskas įvyko labai natūraliai.

Tai buvo ilgiausia draugystė?
Taip.

Kuo Viktorija sužavėjo?
Vaikinai, kurie skaitote šitą interviu, žinokit, kad Viktorija iš tiesų yra nuostabus žmogus. Man labai nepatinka, kai žmonės galvoja apie ją kitaip – kaip apie kažkokią vulgarią asmenybę. Taip nėra, ir ji pati tai puikiai žino. Vika – labai geras žmogus.

Kalbi lyg būtumėt labai draugiškai išsiskyrę.
Mes visą tą laiką buvome draugiškai ir dabar draugiškai bendraujame.

Bet atrodot labai skirtingi...
Aš esu ugnis, kuriai nuolat reikia parako. Kaip kita pusė mane veda ir įkvepia, taip aš ir elgiuosi. Mane turi įkvėpti jausmui.

Na, Vika iš tų žmonių, kurie pilni energijos ir entuziazmo!
Aš manau, kad ji ne vieną mane „užveža“. Ji yra magnetas.

Patinka charizmatiškos moterys?
Mane apskritai traukia įdomios asmenybės.

Edgarai, anksčiau atrodydavai kur kas liūdnesnis... o dabar tik ir švyti!
Aš nesu tas, kuris pesimistiškai žiūri į meilę. Meilė yra šansas, kurį Dievas davė, kad mes jį pajaustume ir mėgautumėmės. Meilė apskritai yra didžiulė šventė. Man tai kažkas šviesaus. Kitiems reikia kančios... O aš toks romantikas. Pastaruoju metu mano gyvenime daug kas pasikeitė. Į daugelį dalykų žiūriu kitomis akimis, o anksčiau buvau piktesnis ir net liūdnesnis.

Kas tau padarė tokią įtaką?

Neseniai skaičiau vieną knygą, kurioje labai daug atradau.

Ką gali padaryti dėl meilės?
Jeigu tau tai yra svarbu, gali padaryti bet ką. Gali sukarti kokius penkis tūkstančius kilometrų vien dėl to, kad pamatytum mylimą žmogų ir pabūtum kartu. Aš esu iš tų žmonių, kuris jeigu myli, tai nori, kad apie tai žinotų visas pasaulis. Noriu dalintis tuo ir įkvėpti kitus. Taip ir norisi pasakyti, kad verta palaukti žmogaus, kuris tau iš tiesų skirtas.

O sulaukus svajoti apie bendrą ateitį? Juk turėjote tokių planų?

Vikos reikia klausti.

Dabar tu – laisvas vyras. Turbūt neatsigini merginų dėmesio?
Be abejo, jaučiu. Kiekvienas žmogus daugiau ar mažiau tai jaučia, bet nelabai apie tai galvoju. Nesu iš tų, kuris trokšta patikti trims šimtams merginų vienu metu.

O pats sau patinki?
Kiekvienas turi gerbti ir mylėti save, kad jį gerbtų ir mylėtų. Aš nesakau, kad esu narcizas. Tiesiog, manau, kad kiekvienas myli save. Tik klausimas, kaip ta meilė sau pasireiškia. Jaučiuosi ramus, jaučiu harmoniją. Darau tai, kas man patinka – esu savo kelyje.

Dabar kaip tik pasinėręs į kūrybą?
Kaip muzikantas ir menininkas realizuoju save šimtu procentų. Šiuo metu kaip tik dirbame prie naujo albumo dvidešimt keturias valandas per parą. Viskas vyksta labai natūraliai, neskubinant įvykių. Dirbame nuoširdžiai ir jaučiamės už save atsakingi. Pastebėjau, kad kažkas tarsi apsivertė – keičiasi mūsų stilistika, pats tai jaučiu, kai repetuojame. Naujasis albumas bus be jokių sintetinių garsų: su styginiu kvartetu, pianistu ir visa mūsų grupe. Tai muzika žmonėms, kurie pasiilgo natūralaus ir nuoširdaus muzikavimo, o ne pompastikos. Džiaugiuosi ir teigiu, kad dabar, ko gero, iš tiesų atradome save.

Muzika – vienas iš būdų užsimiršti. Kas tau dar padeda atsipalaiduoti ir pabėgti nuo blogų minčių?
Gerų draugų ratas. Tikri mano draugai yra grupės nariai – man jie kaip broliai. Mes – šeima. Išvažiuojame kažkur į gamtą, arba aš vienas nuvažiuoju pažvejoti – sėdi visą dieną tyloje, laikas tirpsta ir taip gera. Be jokios abejonės, kelionės irgi nuostabus dalykas, suteikiantis teigiamų emocijų ir energijos.

Atrodai labai paprastas ir pernelyg nuoširdus.
Esu paprastas žmogus, man nereikia kažkokių egocentriškų dalykų. Neskaičiuoju ir nesureikšminu pinigų. Turiu tėvus, visur ir visada palaikančią sesę, tikrus draugus ir muziką. Beje, aš su sese vis dar gyvenu viename kambaryje...

Turi gerų draugių merginų?
Yra. Tikrai yra tokių, kurioms gali paskambinti naktį ir tiesiog pasikalbėti.

Pamąstai apie šeimą?
Manau, kad kiekvienas jaunas žmogus turi viziją, kokia turėtų būti jo šeima. Ir laikas yra tada, kai jis ateina. Suplanuoti sunku.

Kiek norėtum turėti vaikų?
Tris. Norėčiau, kad du augtų kartu, o vėliau atsirastų trečias mažylis. Labai myliu vaikus ir turiu kantrybės su jais užsiimti. Vaikai – kažkas neįtikėtino.

Svarbu, kad jie gimtų iš meilės...
Tai kosmosas ir ta lygtis, kurios mes dar iki šiol neišsprendėme. Meilė – neapčiuopiamas dalykas.

Bet tu ja gyveni?
Kol kas taip...

Edgarai, tuomet gal tai tik krizė?
Atsakau tyla...

Kodėl?
Kaip galiu atsakyti, kai mano viduje padėtas daugtaškis?!

Ji tave paliko?
Ji mane? Niekas nieko nepaliko! O kad ji manęs nepaliko, galiu garantuoti!

Gal į jūsų meilės istoriją įsipainiojo trečias asmuo?
Iš mano pusės – ne. O Vikos neseku.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką